Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

MAMAAA ce gagici vere la romexpooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bah care mi-ai mancat din mici sa stii ca te tin minte :))

Mesaj completat

L.E. Atasez o poza :wacko:

 

14032010337.jpg

 

;)

Mesaj completat

Si inca una, aici pozam plafonul...

 

14032010355.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAMAAA ce gagici vere la romexpooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bah care mi-ai mancat din mici sa stii ca te tin minte :))

Mesaj completat

L.E. Atasez o poza :wacko:

 

14032010337.jpg

 

:)

Mesaj completat

Si inca una, aici pozam plafonul...

 

14032010355.jpg

N-ai citit instructiunile la gagica? Ca nu asa se foloseste ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai Pupila ......pana gaseau baietii eticheta cu instructiuni facea puicuta gripa aviara ;) eu zic sa o aduceti la Mc. vineri sa ne dam si noi o tura , ca sa vedem cati cai putere are !! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai Pupila ......pana gaseau baietii eticheta cu instructiuni facea puicuta gripa aviara ;) eu zic sa o aduceti la Mc. vineri sa ne dam si noi o tura , ca sa vedem cati cai putere are !! :wacko:

Daca citeste nevasta-ta ce-ai scris...Tare-mi e ca-ti da kilometraju peste cap :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai Pupila ......pana gaseau baietii eticheta cu instructiuni facea puicuta gripa aviara ;) eu zic sa o aduceti la Mc. vineri sa ne dam si noi o tura , ca sa vedem cati cai putere are !! :wacko:

poate n-are cai multi...dar daca are cuplu....ce mai conteaza..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai nene dragutza plimbarea azi... sper sa facem mai des asemenea iesiri...:wacko: pacat ca am fost dobitoc si la un moment dat m-am pierdut de grup...;) asta e... om prost nai ce-mi cere:)

 

Asfalt uscat ca incepe ushor ushor si vine primavara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea cred Pupila .... de fapt ea a zis ca pot sa o aduc acasa sa o incercam impreuna !! ;) :wacko:

 

PS. cunosti si pe cineva care se ocupa cu piese de carbon ?? hai ca vreau sa facem ceva !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai cunoasteti pe cineva care lucreaza bine cu carbon ??? hai ca m-a lovit inspiratia ( sau astenia de primavara )

 

si pe mine m-a lovit inspiratiunea :bounce: da nu zic ca pe urma mi-o ia lumea inainte si face ce vreau eu :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai cunoasteti pe cineva care lucreaza bine cu carbon ??? hai ca m-a lovit inspiratia ( sau astenia de primavara )

Am tot sunat la tov ala, dar are telu inchis. Am sa-i fac o vizita cat de curand. Momentan sunt plin de nervi...N-am inceput nici astazi munca, din cauza noroiului :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ce ma oftic ca nu am fost si eu:(((( ... asta e data viitoare o sa fiu prezent...eram prea lesinat si mort pe de alta parte ca sambata m-am imbatat grav si duminica mi-a fost cam rau :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai ce ma oftic ca nu am fost si eu:(((( ... asta e data viitoare o sa fiu prezent...eram prea lesinat si mort pe de alta parte ca sambata m-am imbatat grav si duminica mi-a fost cam rau :P

Numai betivi pe aici...Eu m-am adaptat la buget ieri si am baut 3 beri. Daca o tin tot asa, nu cred ca mai am sansa sa ma imbat vreodata :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Bah v-ati dat ieri a?

Azi plec la tara sa imi aduc motoreta, cu o dubita...

Am nevoie de o husa de ploaie, cine stie de unde cumpar? Nu ma trimiteti pe Louis sau altele de genul, ma intereseaza daca aveti vre1, sau cunostinte si la ce bani?

 

Apropo, unde tre sa ma duc sa mi se puna stampila pe dovada de circulatie?

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de o husa de ploaie, cine stie de unde cumpar?

 

Man eu mi`am luat de la un baiat de pe net..mai exact de pe okazii , mi`a trimis`o din Oradea..husa costa 59ron..marimea M care e perfecta si transportul prin posta 7ron sau curier 20ron , eu am ales posta..dar cand a venit n`am mai platit aia 7ron..doar 59ron(nu stiu care e treaba cu transportu) , oricum de incredere..husa mi`a venit in 3-4 zile lucratoare in 'gentuta' cu tot cu factura , uite linkul de pe okazii sper ca e ok daca`l postez..

http://www.okazii.ro/catalog/39669601/VAND...-S-M-L-XL-.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...