Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce-ai patit man?

 

N-am patit nimic.

Ma omoara astia cu actele lor.

Am fost azi la financiar la S5 sa o bag la mine, si imi zice duduia aia ca tre mai intai sa se duca fostu propietar, sa o bage la el si sa o scoata(motoreta) si dup`aia ajunge la mine

Birocratia pwli ba fratilor, daca stiam ca e asa, il plateam pe ala si mi facea el actele.

Maine ma duc iar la financiar cu ala, a trebuit sa fac o manevra sa nu mai platesc amenda, ca nu am inscris`o in 30 zile dupa incheierea contractului de vanzare-cumparare....

In concluzie nu ajung vinerea asta la intalneala :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am patit nimic.

Ma omoara astia cu actele lor.

Am fost azi la financiar la S5 sa o bag la mine, si imi zice duduia aia ca tre mai intai sa se duca fostu propietar, sa o bage la el si sa o scoata(motoreta) si dup`aia ajunge la mine

Birocratia pwli ba fratilor, daca stiam ca e asa, il plateam pe ala si mi facea el actele.

Maine ma duc iar la financiar cu ala, a trebuit sa fac o manevra sa nu mai platesc amenda, ca nu am inscris`o in 30 zile dupa incheierea contractului de vanzare-cumparare....

In concluzie nu ajung vinerea asta la intalneala :bounce:

 

a fost inscrisa in ro motoreta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu trebuie sa o inscrie ma ala ....

faci un contract de vanzare cumparare intre tine si proprietaru din tzara de unde a fost cumparata ... la caterinca

faci fisa de inmatriculare vis a vis de adm financiara de la sect 5 pe numele tau, ca practic tu esti primu proprietar

o bagi pe rol pe numele tau direct .. ceva de gen

Mesaj completat

inaaaaa... nu te mai baga peste combinatii aici :bounce: ... miei painea de la gura ce mama naibii dracului ? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ideea e in felul urmator care poate sa ma ajute si pe mine cu un capac de motor lateral dreapta ala care scrie suzuki... intreb si voi prietenii care au sau care au piese fac cinste... mai ieftinache...asta e capacul...

gs-ul meu o fi avand capac ca asta?? hmmm... trebuie sa-l intreb pe emil, ca tocmai l-a dezmembrat... o sa pun si piesele la vanzari zilele astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu trebuie sa o inscrie ma ala ....

faci un contract de vanzare cumparare intre tine si proprietaru din tzara de unde a fost cumparata ... la caterinca

faci fisa de inmatriculare vis a vis de adm financiara de la sect 5 pe numele tau, ca practic tu esti primu proprietar

o bagi pe rol pe numele tau direct .. ceva de gen

 

Sa vad maine ce rezolv, va tin la curent, continu :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inaaaaa... nu te mai baga peste combinatii aici :bounce: ... miei painea de la gura ce mama naibii dracului ? :P

 

alooooooo!!!! pai tu ce esti, la monopol? lasa omul sa aleaga...

auzi...combinatii.... eu de unde sa stiu ca tu ai combinatii peste tot??

apropos...tu vrei sa-l trimiti la survolaj??

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatza mamico! Ce se mai aude de noul motoras? Ca eu ma chinui sa-l fac macar cum era inainte pana la intai mai :bounce:

noul motoras o fi pe undeva prin lumea asta....

ca vechiul e bucati :P

o sa pun piesele la vanzare pe net.

ieri am fost cu cata la o plimbare pe post de pasager....si cred ca o sa ma piarda de pasager (nu ca nu ar fi el fericit pentru asta) pentru ca ma dor toti muschii mei atrofiati de un an de zile de stat in casa....

acum stau si ma impachetez cu ben-gay, ca nu mai pot.

tu pune mana si fa motorul mai repede, ca vreau sa plecam un weekend la fagaras si mai pe la sfarsitul lui iunie un tur scurt de o saptamana prin tara.

am vorbit deja cu florin ('nashu'")

Mesaj completat

 

si uitati aici ce face florin al nostru: /index.php?showtopic=359929

luci, scuze! in caz ca-ti stric combinatiile... dar e bine sa vezi si tu, ca eu pe mana lui florin merg la sigur

hai va pup!

asfalt uscat!

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da normal :P ce face el sunt chestii elementare de intretinere ale unei motocicliste care AR TREBUI SA LE STIM SI SA FIM IN STARE TOTI SA LE FACEM :bounce: .... doar ca unii sunt mai lenesi sau chiar considera ca nu au nevoie sa stie :)

 

asa ca fiecare cu treaba lui :lol:... si las ca vezi tu, in loc sa tzii cu mine tu faci reclama altora aici in rahova... pai bine bre, las ca vezi tu cand ne-om intalni :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia luati sa radeti si voi!!!!

 

http://www.hallmark.com/wcsstore/HallmarkS...rds/nfg2687.swf

 

dragii mei, si eu va multumesc ca faceti parte din viata mea!!!! de cate ori vreti sa va multumesc si eu??

N-ai avut rabdare sa-l vezi pana la capat...La 9 sute de mii se opresc si injura :P :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...