Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cum sa nu ne placa? ..ne cam bagam unghia adanc , cel putin eu. :laugh: super poze , bravos! sper sa nu mai lipsesc data haviatoare =)

 

 

Iara va jurati aiurea??????

 

Ce`ai bre , cine te`a suparat asa tare? :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti bani de cumparaturi la smaeb. ??? aaaaa acolo s-au dus economiile de la meniul McpuIisor la doar 10 lei ??!!

daca se mai tine ieseala la Mc. ziceti si voi acilea ....( pt ca nu am chef sa merg la SMAEB )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai sunt total dezinteresat de expo. !!! traiasca Louis si Schumoto ( principalii importatori din ro. ) ieftin si bun .........bun pt. ca e ieftin !!! :rolleyes:

cine vine la mc. daca ploua ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt un superstar, mi-au cerut si autografe, pacat ca n-ai fost si tu sa iti dau si tie un autograf :laugh:

Nu e niciodata timpul pierdut :D Poate-mi dai autograf pe o fila C.E.C. :P

Ma ia careva pasager astazi la S.M.A.E.B.? Ca n-am masina acasa si... Dau un cico :rolleyes: :lol:

Mesaj completat

S-a rezolvat, exista taxiuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea mi-a placut, asteptam sa fie mai frumos si mai multe motoare ca anul trecut,dar cred ca criza a fost de vina.

Dar la noi asa a fost mereu,motoare aglomerate,oameni care nu stiu sa aibe putina decenta ptr.unii care fotografiau (se bagau in fata cand faceai foto nici nu le pasa)ce sa mai zic ca preturile erau ca cele de anul trecut,nu am prea vazut modele noi,ce sa mai zic,singura priveliste buna era afara unde puteai sa vezi multe motoare,in rest nimic interesant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea mi-a placut, asteptam sa fie mai frumos si mai multe motoare ca anul trecut,dar cred ca criza a fost de vina.

Dar la noi asa a fost mereu,motoare aglomerate,oameni care nu stiu sa aibe putina decenta ptr.unii care fotografiau (se bagau in fata cand faceai foto nici nu le pasa)ce sa mai zic ca preturile erau ca cele de anul trecut,nu am prea vazut modele noi,ce sa mai zic,singura priveliste buna era afara unde puteai sa vezi multe motoare,in rest nimic interesant.

Intradevar, adevarata expozitie era in parcare :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...