Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

:laugh: bai tot bere la 2,5 lei am baut si pana acum si e distractiv !!! daca nu ma angajez pana in weekend ma bag si eu la o betie crunta si borala la cort la festival .....dupa ce voi gasii pe cineva sa ma imprumute :D ....!!!

 

la naiba sa inceapa betiaaaaaaaa ;)

 

ps. nu il provocati pe Pupila la bauta ........niciodata !!!! nu aveti nici o sansa ........totusi ma Poopy ce zici , bem o ..............suta de beri ???

 

 

si NU !!! nu fac cinste !! :D

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:laugh: bai tot bere la 2,5 lei am baut si pana acum si e distractiv !!! daca nu ma angajez pana in weekend ma bag si eu la o betie crunta si borala la cort la festival .....dupa ce voi gasii pe cineva sa ma imprumute !!

 

la naiba sa inceapa betiaaaaaaaa

 

ps. nu il provocati pe Pupila la bauta ........niciodata !!!! nu aveti nici o sansa ........totusi ma Poopy ce zici , bem o ..............suta de beri ???

 

 

si NU !!! nu fac cinste !! ;)

Berea e pentru femei si burtosi :D Eu beau tarie si daca mai e si ceva de fumat... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Zilele astea m`am gandit la un traseu si a iesit asa ceva :

Bucuresti - Pitesti - Curtea de Arges - Vidraru - Balea lac - Cartisoara - Avrig - Sibiu - Medias - Sighisoara - Brasov - Predeal - Sinaia - Bucuresti.

Plecare : 22 iulie 2010 , ora nu stiu inca exact . Vreau sa ajung pe 24 la predeal la East European Show deci durata in jur de 4-5 zile , perioada 22-23-24-25 , cu dormit la cort.

Pana acuma sunt doar eu singur..daca se anunta careva ok..daca nu plec singur ;) , nu stiu totalul de km si nici cam cati bani trebuiesc , daca e cineva intresat sa zica o vorba. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mane , nu sunt bani si daca as face rost nu ar fi timp !!! mama ce ma oftic :laugh:

 

 

 

ps. m-am hotarat sa trec la chopper asa ca vand un monster .............pv_file_310448_phpJOryjq.jpg

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mane , nu sunt bani si daca as face rost nu ar fi timp !!! mama ce ma oftic :laugh:

 

 

 

ps. m-am hotarat sa trec la chopper asa ca vand un monster .............pv_file_310448_phpJOryjq.jpg

De ce???????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa te decizi,nu poti sta cu poponetul in doua barci. :(

chinuitor !? :laugh: ..........aaaaaa da m-am gandit ca sunetul si frumusetea noastra va fi greu de suportat de catre locuitori acestui cartier !! :)

 

dar pana la urma e posibil sa mai merg cu monsterica' inca 1 an sau 2 , ca parca nu ma lasa inima sa il dau .......inca nu sunt total hotarat !( mai e si motivul ca mi-am cheltuit banii care-i adunam pt Vulcan :laugh: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am fost si wendu asta plecat :)

 

buc- tg jiu- curtea de arges- transfagarasan - si inapoi pe partea dinspre brasov :laugh: prea tare

 

iar acu din pacate sunt cu munca la turnu severin si tre sa trec si pe la cozia .... :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am fost si wendu asta plecat :)

 

buc- tg jiu- curtea de arges- transfagarasan - si inapoi pe partea dinspre brasov :laugh: prea tare

 

iar acu din pacate sunt cu munca la turnu severin si tre sa trec si pe la cozia .... :(

Si eu am fost plecat la Ploiesti...As povestii cum a fost, dar sincer nu-mi amintesc mare lucru. Cred ca mi-au pus ceva in mancare :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci am fost si wendu asta plecat :laugh:

 

buc- tg jiu- curtea de arges- transfagarasan - si inapoi pe partea dinspre brasov :D prea tare

 

Zi`mi si mie te rog cum este drumul pe transfagarasan ca vreau sa`l fac si eu.. :laugh:

 

@pupi : mai degraba cred ca ai folosit toate bratarile de la noi.. :( :)

Editat de simpluu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai drumu e peticit si cu portiuni ca`n palma pana aproape de cabana capra ... pe urma.... boboc :)

deci nici o schimbare ?! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehehehehehe rahovarii mei... am doscoperit dece merge mobra prost...>:( maine o fac bucati si sper sa o fac sa functioneze corespunzator...

 

EvilX.... te asteptam vineri la ora 20 la Mc la intersectia TRafic Greu cu Rahova... esti binevenit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hehehehehehe rahovarii mei... am doscoperit dece merge mobra prost...>:( maine o fac bucati si sper sa o fac sa functioneze corespunzator...

 

EvilX.... te asteptam vineri la ora 20 la Mc la intersectia TRafic Greu cu Rahova... esti binevenit

de ce ma , de ce ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri Macsu a avut accident cu motorul ,este destul de rau sar putea sa-l opereze la mana cica ar avea fractura deschisa,

Este internat la Bagtazar

 

 

 

 

RECUPERARE RAPIDA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri Macsu a avut accident cu motorul ,este destul de rau sar putea sa-l opereze la mana cica ar avea fractura deschisa,

Este internat la Bagtazar

 

 

 

 

RECUPERARE RAPIDA

 

Wtf , unde , cum ? Recuperare rapida

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...