Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

motocicletele ie ca caii ... da`i sa manance si zahar si niste mere sa fie docila si sa nu dea cu tine de pamant :)))

 

 

io ma pregatesc sa pun un pic de flex pe a mea sa ii fac o jmecherie :D sa o fac super RATbird :)))

 

 

si inca ceva ... nu vreti voi sa mutam intalnirea la o ora mai decenta? ca vinerea la ora aia sunt deja beat si nu am cum sa mai vin :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motocicletele ie ca caii ... da`i sa manance si zahar si niste mere sa fie docila si sa nu dea cu tine de pamant :)))

 

 

io ma pregatesc sa pun un pic de flex pe a mea sa ii fac o jmecherie :D sa o fac super RATbird :)))

 

 

si inca ceva ... nu vreti voi sa mutam intalnirea la o ora mai decenta? ca vinerea la ora aia sunt deja beat si nu am cum sa mai vin :D

eu inteleg ca omul dupa munca mai bea si el un pic .. .dar u se pare ca muncesti enorm de mult :D)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar de vandut ... mai tarziu ... in august la sf imi vine alta motoreta K11 1000 , pana atunci ... voi merge in continuare cu SRAD-ul meu de 600 :)

 

 

De ce in august d-abia ? :) Atunci e chischirelu sau ce ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost ca sa zic asa ,,kick in the balls" , jumate din reparatie am facut-o pe bani mei , iar cealata jumatate facuta de asigurare incepe sa cada usor usor :) ......

pe scurt daca esti accidentat si primesti polita de la Carpatica , esti FXXXT !!!!

 

eee da invat eu si mecanica auto ca de moto sunt satul ...... :)

 

am sa-mi fac un stiker cu anti reclama Carpatica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost ca sa zic asa ,,kick in the balls" , jumate din reparatie am facut-o pe bani mei , iar cealata jumatate facuta de asigurare incepe sa cada usor usor :) ......

pe scurt daca esti accidentat si primesti polita de la Carpatica , esti FXXXT !!!!

 

eee da invat eu si mecanica auto ca de moto sunt satul ...... :)

 

am sa-mi fac un stiker cu anti reclama Carpatica

 

Si eu am avut un incident in parcare cu o doamna. A dat cu spatele pana-n aripa mea . Avea asigurare la Carpatica. Si i-am zis pas ca nu mergem la asigurare ca e pierdere de timp, mai bine sa-mi dea banii . Si mi-a dat 100 de euro :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am avut un incident in parcare cu o doamna. A dat cu spatele pana-n aripa mea . Avea asigurare la Carpatica. Si i-am zis pas ca nu mergem la asigurare ca e pierdere de timp, mai bine sa-mi dea banii . Si mi-a dat 100 de euro :)

Ai avut noroc! Asigurarile, mai toate sunt neserioase, dar carpatica e de-a dreptul nesimtire! Cunosc multi care si-au luat plasa de la ei, unii chiar se judeca inca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...