Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vine io, direct de la birou, deci pe la 7

 

scurta, da faina tura de aseara

chiar imi era dor de o tura cu speedul, si cam asta am facut :)

si sa-l fi vazut pe zulex calare pe chopper, cu picioarele intinse si relaxat :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Guys,

 

Ne vedem maine pt o plimbarica ??.. poate Giurgiu.. ca a fost civilizat drumul(mai putin portiunea de la 1 Dec.)

 

PS: Mi-am pus motorul la vanzare ... voi ati vazut cum functioneaza si poate stiti pe careva de vrea motor..

Iata si anuntul : /index.php?/topic/666349-vand-zzr400-prieten-de-nadejde-la-nevoie/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Guys,

 

Ne vedem maine pt o plimbarica ??.. poate Giurgiu.. ca a fost civilizat drumul(mai putin portiunea de la 1 Dec.)

 

PS: Mi-am pus motorul la vanzare ... voi ati vazut cum functioneaza si poate stiti pe careva de vrea motor..

Iata si anuntul : /index.php?/topic/666349-vand-zzr400-prieten-de-nadejde-la-nevoie/

iO m-as baga la o plimbarica, poate Giurgiu...poate Oltenita, vedem ce zice vremea pana la ora faptei !

 

PS: Cine se mai anunta la intalnire ?

Editat de hondistu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

Si eu tot din Berceni

Andrei este numele meu si merg pe un Star...

O zi buna

 

 

Salut !

"Bercenarii" sunt un grup de prieteni motociclisti, nu toti acei ce stau in Berceni se poate spune ca sunt si Berecenari. Pentru a te numi cu adevarat Bercenar te asteptam la inatalnirile noastre motorizate ce au loc in fiecare Vineri la ora 19 intre intrarea de metro Brancoveanu si parcarea McDonald's(dupa 19:30 se pleca la cate o mica plimbarica, cei ce doresc). Nu trebuie sa faci nimic special pentru a accede in grupul nostru dar macar sa te vedem si noi, sa ne cunostem :makeout: , si ramane de vazut daca si apoi doresti sa te numeri printre Bercenari.:wink:

 

iO vine azi la intalnire, altcineva ?!....poate bagam o Oltenita sa mai bem o bere pe ponton....FARA ALCOOL, fireste !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...