Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

deci, dupa intalnirea de aseara, s-a decis reluarea intalnirilor saptamanale, locatia fiind restaurantul NO NAME (adresa se gaseste pe google), pentru moment.

inca nu am inteles daca o sa ne vedem joia sau vinerea, dar se mai poate dezbate pana saptamana viitoare :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca era cald va asteptam pe la mine pe la garaj cu motoarele, ca asa nu cred ca aveti chef sa veniti.

 

nu pot sa ajung ca am mult de lucru (vor toti masina pana la sarbatori, nu inteleg de ce), da o sa beau si eu o bere gandindu-ma la voi :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in alta ordine de idei, mega petrecere sambataseara (strangere de fonduri).

ar fi interesant pentru cei care macar suporta rock-ul, intrarea e 10 lei, bani care vor merge direct in contul pentru Matei, si preturile sunt super-rezonabile, io am mai fost.

evident, o sa merg si sambata, asa ca daca vreti sa faceti o fapta buna de craciun...My link

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Noul an ce vine sa va aduca mai multi bani in buzunare, mai bulta bucurie in suflet, mai multe impliniri profesionale, mai multa sanatate si mai multi kilometrii sub roata :moto: ! LA MULTI ANI calare ! :bigstar:

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani tuturor,noul an sa va aduca cati mai multi bani,mai multa fericire,fara evenimente neplacute si cel mai important sa fiti sanatosi :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

salut frati motociclisti

m-am mutat in berceni in 2007 insa anul trecut am achizitionat una bucata YAMAHA THUNDER CAT YZF600.inca nu am luat categoria pentru A insa as vrea sa incep sa ma vad si eu cu voi joia la ora 7.

mai ales ca acum vremea este blanda.

razvan 0726126071 lolita232@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In berceni inca se hiberneaza,dar poate incepem sa ne vedem,bine ai venit si tine aproape ca e bine pt.un incepator,nu avem viteji in gasca

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In berceni inca se hiberneaza,dar poate incepem sa ne vedem,bine ai venit si tine aproape ca e bine pt.un incepator,nu avem viteji in gasca

 

multumesc si imi doresc doar sa fiu motociclist nu viteaz ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare tuturor.

 

Ma numesc Bogdan Valentin. m-am mutat in berceni de curand mai exact langa piata sudului.

Sunt mandrul posesor al unei Honde Cbr600 f4i sport, si poate ma primiti si pe mine la voi in gasca :) |

 

Let`s ride :)

 

Since1688@yahoo.com / 0721.254.398

Editat de Since1688
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa incerc sa ajung si eu Vineri seara, sper calare.

Stau extrem de prost cu timpul - vechea problema - si as vrea sa-i schimb ulei & shit inainte de a iesi cu moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum se mai anunta lumea,eu optez pt.vineri,sper sa se mai anunte si alte persoane

 

 

Eu nu prea am cum sa ajung Vinerea asta

 

 

 

 

 

Editat de AllenC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...