Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lasati ca un pic de ploaie nu omoara pe nimeni, va mai udati si voi pieile, textilele si altele...

Sa aveti asfalt uscat si ne vedem Duminica la o cafea, asa ca intre "clubb-eri" !...cine ajunge ultimul la punctul de adunare spala canile ! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost vant

Sau a fost ploaie

Cine s-a udat la ......cine are?

 

Ne vedem maine la MC. la 9,30

 

A fost vant

Sau a fost ploaie

Cine s-a udat la ......cine are?

 

Ne vedem maine la MC. la 9,30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost 6 ieri pe ploicica aceea. 4 dintre noi am ajuns si la Giurgiu :friends:

 

Eu merg si azi la salon, plec in 2 ore - se mai anunta cineva ?

Editat de Ciorap
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gasim noi un alt restaurant .. e pacat de drumul pana acolo...

PS: n-o mai luam prin oras ca-i jale!

Daca sunt amatori de sushi in gasca si daca ma primiti si pe mine, data viitoare cind mai mergeti spre Giurgiu va duc eu la un super Restaurant in Ruse. Miine incerc sa vin si eu la 9:30. Cu toate ca este o zi superba de plimbare cu mobra, nu de Salon. Ma mananca de un drum catre Sinaia Babele, doar pe asfalt...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca sunt amatori de sushi in gasca si daca ma primiti si pe mine, data viitoare cind mai mergeti spre Giurgiu va duc eu la un super Restaurant in Ruse. Miine incerc sa vin si eu la 9:30. Cu toate ca este o zi superba de plimbare cu mobra, nu de Salon. Ma mananca de un drum catre Sinaia Babele, doar pe asfalt...

Pai primul pas este sa-ti faci aparitia maine ...cat despre sushi, aici este domeniul lui Raul, el decide :bounce: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1335021260[/url]' post='3109635']

Iooooooo?????.........pai daca vreti merem la vecini, dar asta stabilim maine. Pe maine dimineata!

 

Eu am fost de doua ori ChopperEmo.gif si am ramas marcat drums.gif Si clap.gifscore-101010.gif

La gospodin Vecinu' haleala este Calitatea I. si pretul la jumate, jenant dar asta este ...Whip.gifDa mama cu biciu n ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am revenit de la salon. Parere personala: pacat de vremea asta frumoasa ca am pierdut-o pe acolo. Singura chestie ce mi-a placut a fost ca am putut sa admir de aproape noul 1199 Panigale. Atat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost de doua ori ChopperEmo.gif si am ramas marcat drums.gif Si clap.gifscore-101010.gif

La gospodin Vecinu' haleala este Calitatea I. si pretul la jumate, jenant dar asta este ...Whip.gifDa mama cu biciu n ....

 

 

eU AM FOST NE.... N ORI........SI ESTE ADEVARAT CA SA MANANCA SUPER BINE SI IEFTIN.......CHIAR SI SUSHI :banana:

 

Am revenit de la salon. Parere personala: pacat de vremea asta frumoasa ca am pierdut-o pe acolo. Singura chestie ce mi-a placut a fost ca am putut sa admir de aproape noul 1199 Panigale. Atat !

 

 

MARE DREPTATE AI......AM FOST SI EU ASTAZI SI MI-A LASAT UN GUST AMAR........AN DE AN ESTE TOT MAI SARAC.........MI-A PLACUT TARE UN BMW K1300........DAR SCUMP TARE :baldy:

 

Pai tu esti fun sushi :).

Eu maine nu pot sa fac traseu lung.

 

 

FUN???? .......EU CARE CREDEAM CA SUNT FUNNY :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eU AM FOST NE.... N ORI........SI ESTE ADEVARAT CA SA MANANCA SUPER BINE SI IEFTIN.......CHIAR SI SUSHI :banana:

 

 

 

 

MARE DREPTATE AI......AM FOST SI EU ASTAZI SI MI-A LASAT UN GUST AMAR........AN DE AN ESTE TOT MAI SARAC.........MI-A PLACUT TARE UN BMW K1300........DAR SCUMP TARE

 

 

Multa lume dezamagita cred ca maine schimbam directia catre Sud.

Vorbim miine dimi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iO merg tot pa la salon sa vaza si je saracia plus ca mai am si alte interese :bigstar: , daca va abateti la sud inseamna ca ne impreunam :makeout: doar pt cafeaua de dimineata ! :drink:

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RESPECTAM CE AM STABILIT......NE VEDEM DIMINEATA LA 9:30 APOI MERGEM LA SALON.......APOI NE HOTARAM SA MERGEM UNDEVA DUPA POSIBILITATI, NU MERGEM UNII IN BG SI ALTII IN SUA :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

FUN???? .......EU CARE CREDEAM CA SUNT FUNNY :rusinica:

 

Ah, cum imi taxati orice greseala. :angryfire: Am vrut sa scriu fan, dar da, poti fi si funny si good fun!

 

RESPECTAM CE AM STABILIT......NE VEDEM DIMINEATA LA 9:30 APOI MERGEM LA SALON.......APOI NE HOTARAM SA MERGEM UNDEVA DUPA POSIBILITATI, NU MERGEM UNII IN BG SI ALTII IN SUA :bigstar:

 

Pentru atitudinea asta, TOATA STIMA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...