Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

eu din iulie ma bag la plimbari si o sa ma limitez la plimbari de doar

o zi,nu imi permit financiar mai mult,have fuun :cheers:

 

la Moeciu e cazare cu 50 de Ron :banana: o punem de un gratar, o poveste. E ziua unei prietene ce sta pe acolo deci o sa gasim si ceva de baut :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Daca aveam si eu un motor mai de doamne ajuta ma bagam si eu, dar asa... have fun! :grinbandit:

 

 

 

Pai nu e ocolul pamantului, te poti baga

 

 

 

 

la Moeciu e cazare cu 50 de Ron :banana: o punem de un gratar, o poveste. E ziua unei prietene ce sta pe acolo deci o sa gasim si ceva de baut :bounce:

 

Posteaza CV-ul prietenei , sa vedem ce hotarare luam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Posteaza CV-ul prietenei , sa vedem ce hotarare luam

 

...nu te chinui cu detalii, doar bust e suficient !biggrinbounce2.gif

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la Moeciu e cazare cu 50 de Ron :banana: o punem de un gratar, o poveste. E ziua unei prietene ce sta pe acolo deci o sa gasim si ceva de baut :bounce:

 

 

aa,nu e scumpa cazarea,credeam ca e tripla,din pacate abea de weekendu viitor ma bag la plimbari,mi-ar fi placut la moeciu,nu am mai fost de cand eram mic cu scoala acolo,sa faceti si voi muulte poze :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, Moeciu este la munte - langa Bran ca punct de reper. Nu stiu daca Moeciu de Sus sau de Jos - diseara va dau detaliile. Sarbatorita este casatorita dar banuiesc ca majoritatea invitatilor la ziua ei o sa fie fete :bounce:

 

La cazare mai mult de 50-80 nu o sa imi permit nici eu sa dau :P

Distanta ar fi cam 180 de km dus - pe ruta Bucuresti - Predeal - Bran - Moeciu -> vezi poza

La intoarcere putem sa o luam pe defileul Branului sau cum naiba se numeste - super curbe si apoi pe Bucuresti-Pitesti :grinbandit:

Pun si masina la dispozitie daca e, dar va descurcati de sofer si benzina.

 

Daca Suzy inca este in rodaj - vom merge incet, deci cilindreea nu conteaza. Pe curbe .... ne vedem jos in vale :moto:

post-36619-0-35019000-1340690064_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun.....distractie maxima va doresc

Cat despre rodajul lui Suzy......rodajul la munte este "cel mai indicat" :disappointed:

Sper ca vineri sa nu mai intervina nimic, nu de alta dar am auzit ca fac o pizza buna acolo unde v-ati facut voi de cap vineri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun.....distractie maxima va doresc

Cat despre rodajul lui Suzy......rodajul la munte este "cel mai indicat" :disappointed:

Sper ca vineri sa nu mai intervina nimic, nu de alta dar am auzit ca fac o pizza buna acolo unde v-ati facut voi de cap vineri

 

...informativ asa, au si mancare de regim...asta ca sa nu zici ca te impingem in ispita !blbl.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai m-a intaratat rau ciorap poate fac rost de bani si reusesc sa vin,ce galeriile noastre,suna a distractie:),drum lung ,curbe+poze ,ce mai vrei? :cheers:,dar cine mai vine? :banana:

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai m-a intaratat rau ciorap poate fac rost de bani si reusesc sa vin,ce galeriile noastre,suna a distractie:),drum lung ,curbe+poze ,ce mai vrei? :cheers:,dar cine mai vine? :banana:

 

Vine Suzy si e petrecere de femei acolo - cati mai vrei sa vina ? Mai bine mai multe gogosi decat prea multi carnati :crack: (get it?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aaaa esti egoist,nu vrei o gogoasa pentru fiecare,vrei mai multe pentru tine,glumeam,bai daca fac rost de bani iti dau un raspuns cel tarziu vineri :rolleyes: ,plecam sambata mai spre dimineata si ne intoarcem duminica seara ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-e mila de fetele de la petrecere care asteapta un grup ca sa nu zic club de motociclisti, barbati desigur si parca vad ca apar doar eu, Ciorap si Sosetica :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-e mila de fetele de la petrecere care asteapta un grup ca sa nu zic club de motociclisti, barbati desigur si parca vad ca apar doar eu, Ciorap si Sosetica :) :)

 

 

 

 

 

 

L-ai uitat pe Sonyy...

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda, cu astia noi nu prea socializati,a?

 

Hai sa socializam.........la "PIATRA CRACANATA" nu prea mai are rost sa merem ca in ultimul timp am inteles ca nu prea mai au mai venit

Ca sa vezi ce baiat bun sunt eu........BERCENARI.......CARE VA DUCETI MAINE LA PIATRA CRACANATA?

Hai sa mai socializam putin......Vineri te asteptam la locul de inmtalnire?

Editat de Raul80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa socializam.........la "PIATRA CRACANATA" nu prea mai are rost sa merem ca in ultimul timp am inteles ca nu prea mai au mai venit

Ca sa vezi ce baiat bun sunt eu........BERCENARI.......CARE VA DUCETI MAINE LA PIATRA CRACANATA?

Hai sa mai socializam putin......Vineri te asteptam la locul de inmtalnire?

munca domnule, cine nu munceste nu mananca! :)))) sapt viitoare ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

munca domnule, cine nu munceste nu mananca! :)))) sapt viitoare ;)

 

eeeee......"astea e vorbe" :crack: ......tre' sa te arati la fata pentru botez.......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu l-am primit acum 2 ani, imi e greu ca am sa ma botez acu`

nu ma lepad :))))

Io sunt de vreo 4-5 ani prin grupul asta dar nu cred ca ne-am cunoscut.....sau ma insel? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...