Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

vin si eu la ambele. Peste 2 saptamani, in week end-ul 14/15/16 iulie vine cineva cu mine pe traseul Bucuresti - Sighisoara (Padurea Bogatii :P)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

pai eu zic ca si locatie de intalnire...la mec....da` la c ora? gen!

 

Eu plec pe la vreo 11.30 - imi scot nevasta la un suc in pipera :friends:. La 11.30 la McD, 12-13 suc in Pipera, 13.30 Tunari daca iti convine traseul meu :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu plec pe la vreo 11.30 - imi scot nevasta la un suc in pipera :friends:. La 11.30 la McD, 12-13 suc in Pipera, 13.30 Tunari daca iti convine traseul meu :unsure:

Cand ajungeti sa ambalati putin motoarele in fata la Oracle sa va aud si eu :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand ajungeti sa ambalati putin motoarele in fata la Oracle sa va aud si eu :burnout:

 

Dar poti sa cobori pana in fata la City Grill sa stai cu noi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut domnilor....ma bag si eu in seama cu bercenarii chiar daca acum locuiesc in Popesti....am o Honda shadow 750 c 8 si un Suzuki burgman 400 k 7....cand si unde va intalniti?....si daca ma pot alatura voua la plimbare in oras sau mai ales afara?....ne auzim si la 0731.80.55.88

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut domnilor....ma bag si eu in seama cu bercenarii chiar daca acum locuiesc in Popesti....am o Honda shadow 750 c 8 si un Suzuki burgman 400 k 7....cand si unde va intalniti?....si daca ma pot alatura voua la plimbare in oras sau mai ales afara?....ne auzim si la 0731.80.55.88

 

Salutare! Ne intalnim vinerea ora 19:00 la "MECDONALDZ" Brancoveanu.

Sigur ca te poti alatura.....oricand iti face placere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt Euforiu si cine mai vrea sa vina vineri la parada din Tunari. La 11.35 ne intalnim la McD Brancoveanu, mergem la un suc in Pipera (ne vdm cu Teo si Suzy acolo) apoi la 13.30 mergem in Piata Presei de unde se pleaca oficial in coloana spre B'EstFest.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt Euforiu si cine mai vrea sa vina vineri la parada din Tunari. La 11.35 ne intalnim la McD Brancoveanu, mergem la un suc in Pipera (ne vdm cu Teo si Suzy acolo) apoi la 13.30 mergem in Piata Presei de unde se pleaca oficial in coloana spre B'EstFest.

 

 

Din pacate unii "munceste" si tot din pacate......nu in nordul capitalei :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt Euforiu si cine mai vrea sa vina vineri la parada din Tunari. La 11.35 ne intalnim la McD Brancoveanu, mergem la un suc in Pipera (ne vdm cu Teo si Suzy acolo) apoi la 13.30 mergem in Piata Presei de unde se pleaca oficial in coloana spre B'EstFest.

sa`nteleg ca la Piata Presei o sa fie intalnire...special pt b`estfest?(sunt cam i urma cu evenimentele) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa`nteleg ca la Piata Presei o sa fie intalnire...special pt b`estfest?(sunt cam i urma cu evenimentele) :)

 

Citez: "PARADA VA INCEPE LA VINERI ORA 14.00, DECI INTALNIREA IN JUR DE ORA 13.30-13.45 DEOARECE BESTFEST SE DESCHIDE OFICIAL LA ORA 15.00 IN TUNARI PE URMATOARUL TRASEU:

PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE - ANTENA 3 - DN1 - OTOPENI - TUNARI

VOR VENI SI TELEVIZIUNILE SA NE FILMEZE.

VOM PRIMI SI STEAGURI CU BESTFEST.

INTALNIREA VA AVEA LOC VINERI 06 IULIE 2012 IN PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE LA ORA 13.30-13.45."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citez: "PARADA VA INCEPE LA VINERI ORA 14.00, DECI INTALNIREA IN JUR DE ORA 13.30-13.45 DEOARECE BESTFEST SE DESCHIDE OFICIAL LA ORA 15.00 IN TUNARI PE URMATOARUL TRASEU:

PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE - ANTENA 3 - DN1 - OTOPENI - TUNARI

VOR VENI SI TELEVIZIUNILE SA NE FILMEZE.

VOM PRIMI SI STEAGURI CU BESTFEST.

INTALNIREA VA AVEA LOC VINERI 06 IULIE 2012 IN PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE LA ORA 13.30-13.45."

 

Io is mai batran si nu stiu............CE PUSCA MEA SE FACE ACOLO? :angryfire: .....se da ceva moca?....sau ce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Citez: "PARADA VA INCEPE LA VINERI ORA 14.00, DECI INTALNIREA IN JUR DE ORA 13.30-13.45 DEOARECE BESTFEST SE DESCHIDE OFICIAL LA ORA 15.00 IN TUNARI PE URMATOARUL TRASEU:

PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE - ANTENA 3 - DN1 - OTOPENI - TUNARI

VOR VENI SI TELEVIZIUNILE SA NE FILMEZE.

VOM PRIMI SI STEAGURI CU BESTFEST.

INTALNIREA VA AVEA LOC VINERI 06 IULIE 2012 IN PARCAREA DIN PIATA PRESEI LIBERE LA ORA 13.30-13.45."

sar`na! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad de ce m-as duce sa le fac reclama bestfest'ului .... :disappointed:

 

Ca mergem vineri seara pe undeva, este complet altceva...

So... mergem vineri pe undeva? tin iar sedinta cu tantarii ??? :crack:

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... tin iar sedinta cu tantarii ??? :crack:

 

io zic sa le dai ceva teme pt acasa, asa...preventiv, si vedem noi pe unde ajungem Vineri.wink.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad de ce m-as duce sa le fac reclama bestfest'ului .... :disappointed:

 

Ca mergem vineri seara pe undeva, este complet altceva...

So... mergem vineri pe undeva? tin iar sedinta cu tantarii ??? :crack:

 

Intrarea la B'estfest este cu bilet - si costa - la parada se vor da 60 de abonamente gratis pt cele 3 zile de concerte, eu practic pt alea ma duc.

 

Pt intalnirea de la 19.00 la McD eu votez Oltenita, ponton.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mijto ... insa tre' sa ai si timp de trei zile de concerte ...

 

E bine spre Oltenita pentru Vineri ...

Yo vin oriunde...

V-am intrebat ca sa vin cu plinul facut si sa nu mai pierdem timp prin benzinarii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mijto ... insa tre' sa ai si timp de trei zile de concerte ...

 

E bine spre Oltenita pentru Vineri ...

Yo vin oriunde...

V-am intrebat ca sa vin cu plinul facut si sa nu mai pierdem timp prin benzinarii...

 

 

Oriunde???........Ce viata frumoasa!!!

Editat de Raul80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...