Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Eu propun sa mutam intalnirea sambata sau duminica deoarece vineri este frig si ploua. Sunteti de acord?

 

Intalnirea saptamanala are loc in fiecare VINERI la ora 19 exceptand cazul cand vremea nu permite !!! Daca vreti sa va intalniti Sambata sau Duminica nu va opreste nimeni, dar nu amestecati intalnirile de weekend cu intalnirea saptamanala !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Corect,

Ca sa nu mai zic ca, daca nu ploua efectiv ci este inorat/ud pe jos, eu oricum vin :moto: (e mult prea fun cu asfaltul ud pentru a sta in casa Vineri seara)

ori suntem golani ori nu mai suntem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi place cu metroul....

 

După ce anul acesta 6 luni de zile m-am deplasat cu mobra, zi de zi... perpedes am tendința sa mă uit, din când in când, in oglinzile retrovizoare.

 

Nu imi place cu metroul....

 

După ce anul acesta 6 luni de zile m-am deplasat cu mobra, zi de zi... perpedes am tendința sa mă uit, din când in când, in oglinzile retrovizoare.

 

 

Si sa mai semnalizez ocazional cand fac stanga. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu imi place cu metroul....

 

După ce anul acesta 6 luni de zile m-am deplasat cu mobra, zi de zi... perpedes am tendința sa mă uit, din când in când, in oglinzile retrovizoare.

 

 

 

 

Si sa mai semnalizez ocazional cand fac stanga. :grinbandit:

 

 

am vazut cand ai trecut prin fata mea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Traseul programat pt Marti-Miercuri prin Dobrogea se amana pana la o noua data ce se va anunta ulterior...ca sa fac daca e treaba de facut !wink.gif...intai producem si apoi ne-om mai si plimba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa citez un clasic in viata( aka Hyadum) : iO nu vinbiggrin.gif....ca sunt plecat cu treaba!

PS: distractie placuta si puneti un genunchi pe jos intr-o curba si pt mine....doar unu', nu amandoi!wink.gif

 

Pai maine plimbare , nu hamburgeri si barfa la Mc. ....

 

ASA da, uite cine a inteles diferenta dintre cele doua concepte !thumb.gif

 

Eu vroiam maine dar m-a certat Alex ca sa nu mai amestec intalnirile :)

 

trebuie sa te mai certe si pe tine cineva din cand in cand...na ca m-am nimerit iO la locul potrivit bigstar.gif...ce sa faci acu' ?!...iti asumi criticile si le transformi in ceva constructiv, adica nu "scufunzi" saptamanala cu cea de weekend ! mwink.gif

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e cineva interesat de un drum la Veliko , o plimbare usoara , pana in 400 km dus-intors , la ora 10:00 la Petromul de pe Sos. Giurgiului , cel de la iesirea din Bucuresti . La 10:15 , am plecat .Hai ca nu e greu !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce saptamana - am stat vineri pana la 9 la birou, ieri la fel, acum sunt tot la birou si am un chef de o plimbare...

 

 

 

Lasa, baga , nu te mai plange , ca si cand vine ziua de salariu ....................eeeeeeeeeeeeeeeeeee :rock:

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A pupat careva dintre voi un Seat cu nr. B 956 EVF cu o săptămâna in urma?

 

Eu pup fete, nu masini :crack:

 

Ce saptamana - am stat vineri pana la 9 la birou, ieri la fel, acum sunt tot la birou si am un chef de o plimbare...

 

Daca nu am mai auzit nimic de tine ma gandeam ca te-a hacuit TEO :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...