Sari la conținut

Simering 25x38(37,8)x8


bubaq
 Share

Postări Recomandate

Nu gasesc simeringuri 25x38(37,8)x8 pentru butucii de la roata de la nipru. Am cautat in Bucuresti la 2 magazine si nu mi-au dat mari sperante. La Gaspar nu am incercat pentru ca nu mai am ce altceva sa cumpar si mi-e cam rusine sa cer doar simeringuri. Rog pe oricine care stie de unde se poate cumpara sa-mi spuna sau sa cumpere pentru mine, sau eventual daca cumpara cineva de la Gaspar sa ma ataseze si pe mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te duci la o reprezentanta SKF si daca nu au, poti face comanda. Daca un simerig de pe stoc costa 40.000 si tu ai nevoie de unul putin mai mare, facut la comanda, te va costa undeva in jurul a 50-60.000 si vor fi gata cam intr-o saptamana, poate mai putin. Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-ti fie rusine, ala e un simering cam special dupa cate stiu eu din practica. E solid. Daca nu aduce zi-le la Ural Moto care nu se rusineaza sa aduca o piulita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu gasesti la skf intreb eu la rusul care aduce in galati.

 

te rog! l-am inrebat pe gaspar si a zis ca nu i-a mai cerut nimeni asa ceva asa ca nu avea, magazinele la care am fost vindeau skf, au dat telefon la depozit si .... nici o sansa. ideaa cu uralmoto e foaret buna, nu inteleg de ce ignor intodeauna aceasta posibilitate, o sa intreb luni acolo. multumesc tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am rezolvat azi problema. am gasit simering 25x38x8 facut in rusia la un magazin de la adresa: Sos. Mihai Bravu, Nr. 6, Bl. P23-24, Sector 2 (langa OTP Bank) telefon: 021-2522232, 0788323281, WWW.RSR.Ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...