Sari la conținut

Gsxr600 2001, Cbrf600 Sport 2001 Sau R6 2001


argy_04
 Share

Postări Recomandate

salut... as vrea si eu sa'mi iau un motor de 600 si inca nu sunt decis ce anume... adik nu shtiu ce sa aleg intre gxsr 2001, honda cbrf sport 2001 sau r6 2000-2001... ce as vrea de la voi este sa'mi ziceti si mie care dintre ele este mai fiabila, mai manevrabila etc, (prima alegere a mea ar fi gsxr'ul)... ms si astept sfaturile voastre...

Editat de argy_04
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da un search pe forum, intrucat au fost nenumarate discutii despre aceste modele... Lectura placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu prea are rost sa le confrunte cineva,fiecare cu ce ii place,sunt foarte asemanatoare motocicletele japoneze.ia-o pe aia care iti place tie si pe care stai bine ca toate sunt foarte bune.conteaza mai mult ce model gasesti in mintile lui din anul ala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

injectie sau nu ..as alege R6 :moto:

in pista e un pas in fata gsxr 600 pana in 2003

vazand ca o cumperi ptr strada, orienteaza'te ptr cea care iti place mai mult. sunt toate bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

injectie sau nu ..as alege R6 :moto:

in pista e un pas in fata gsxr 600 pana in 2003

vazand ca o cumperi ptr strada, orienteaza'te ptr cea care iti place mai mult. sunt toate bune

 

 

oki... ms tuturor pt sfaturi... o sa vad ce aleg pan' la urma, si o sa va zic :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...