Sari la conținut

Renasterea Regelui ! .. Hayabusa .. 2008


HIGHLANDER
 Share

Postări Recomandate

:lol: Salutare ! :drink:

 

:wink: Iata viitorul meu motor !!! :lol:

 

:lol: A aparut modelul nou de HAYABUSA .. 200 de cai .. si un look nou , mai sportiv .. :drink:

 

:moto: Nu au inca pe rosu .. doar albastru, portocaliu si negru .. :rock:

 

:D Se pare ca voi trece la albastru cu negru .. chiar daca trebuie sa-mi schimb si garderoba .. :rock:

post-14559-1183026203_thumb.jpg

post-14559-1183026214_thumb.jpg

post-14559-1183026236_thumb.jpg

post-14559-1183026252_thumb.jpg

post-14559-1183026264_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 514
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bvo tie... dar mai @HIGHLANDER vezi sa nu cumva sa treci la cele vesnice... :rock:

SUPER MISTO>... cred ca-i cea mai "suparata" motocicleta de pe planeta...

Admir busa!!!... tot respectu! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca tu nu prea citesti ce se scrie pe aici pe forum.

Asta nu-i motor pt incepatori :drink:

 

:rock: :wink: :lol:

 

:drink: Dupa ce am depasit 300 km/h .. am zgariat cu scaritele asfaltul .. am parcurs peste 30 000 km pe motor .. am tras deodata cu Nopcea si cu Ilisie non stop .. tu zici ca-s incepator ?????? :D

 

:moto: Ok, .. atunci ce zici de cei care merg cu vitezistele ca si cu choperu .. sau merg singuri ca sa nu-i vada altii ca nu se stiu .. sau ajung ultimi dar mereu gasesc scuze .. :lol:

 

 

si pe cand il vei"calari"?

 

:lol: Se pare ca-l vor prezenta in Noiembrie la Milano la cea mai mare expozitie din Europa ..

voi fi acolo .. si daca se poate il si cumpar .. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

specificatii tehnice si alte detalii se pot vedea aici

 

Eu zic ca nu e de lauda faptul ca mergi cu 3oo, fiecare trage cat poate pe riscul lui

Cata a fost ironic mai inainte datorita faptului ca nu posteza cineva in fiecare zi ce avion vrea sa isi cumpere.

Oricum eu te fac ca imi iau modelul de top de la suzuki, adica asta :moto:

post-7003-1183029307_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pa kawa ? hahaha am lesinat de ras .. Prietene pai zzr1400 arata in cel mai mare fel posibil spre deosebire de busa . Are 200 cai ? Asa si ? La ce folosesc aia 10 15 in plus fata de zzr ? Mobrele din categoria asta sunt Sport TOURING nu supersport . 10 cai + sau - egal 0 . Conteaza alte calitati la nivelul asta . Pozitie , comoditate , capacitate de incarcare , consum , alea alea ..

 

ps: sunt mare fun suzi dar exprimarile impertinente nu le suport

 

 

Ride safe !! mai ales ca vine busa . :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pa kawa ? hahaha am lesinat de ras .. Prietene pai zzr1400 arata in cel mai mare fel posibil spre deosebire de busa . Are 200 cai ? Asa si ? La ce folosesc aia 10 15 in plus fata de zzr ? Mobrele din categoria asta sunt Sport TOURING nu supersport . 10 cai + sau - egal 0 . Conteaza alte calitati la nivelul asta . Pozitie , comoditate , capacitate de incarcare , consum , alea alea ..

 

ps: sunt mare fun suzi dar exprimarile impertinente nu le suport

Ride safe !! mai ales ca vine busa . :drink:

 

 

:rock: :wink: Ha .. ha .. ha :lol: :D

 

:lol: Oricum era o gluma .. la adresa lui Tzaca .. dar daca tot ai dat cu bata in balta .. stim cu totii reputatia (defectuoasa) a marcii Kawa®zaki :moto: .. iar se pare ca ZZR 1400 .. cu 200 de cai .. nu a fost in stare sa atinga sau sa depaseasca recordul busei de 350 km/h .. oare de ce .. iar cu faptul ca au scos 200 de cai din 1400 cm vroiau doar sa detroneze suprematia de 8 ani a hayabusei .. au reusit (doar la cai) .. pt 1 an .. ca acum suzuki scoate din 1340 cm .. tot 200 de cai si revine pe tron .. sorry .. there can be only one king ..

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E BELEA!

 

Imi place ce a iesit, am zis mereu ca un face lift scurt si un tuning la motor o sa-i dea ceata lul ZX14!

 

Asteptam cu nerabdare sa vedem ce o sa iasa!Motorul pare totusi nou?Sau o fi acelasi modificat?

 

Imi plac tobele. Oglinzile alea sunt chiar ca la aia veche,puteau si ei sa scape de ele.

 

Oricum,overall, FOARTE TARE!

:moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rock: :wink: Ha .. ha .. ha :lol: :D

 

:lol: Oricum era o gluma .. la adresa lui Tzaca .. dar daca tot ai dat cu bata in balta .. stim cu totii reputatia (defectuoasa) a marcii Kawa®zaki :moto: .. iar se pare ca ZZR 1400 .. cu 200 de cai .. nu a fost in stare sa atinga sau sa depaseasca recordul busei de 350 km/h .. oare de ce .. iar cu faptul ca au scos 200 de cai din 1400 cm vroiau doar sa detroneze suprematia de 8 ani a hayabusei .. au reusit (doar la cai) .. pt 1 an .. ca acum suzuki scoate din 1340 cm .. tot 200 de cai si revine pe tron .. sorry .. there can be only one king ..

 

:lol:

 

Gosraidere ne lesi ? Pe cine pasioneaza mah ca aia prinde 400 si cealalta nu ? LA CLASA AIA CONTEAZA ALTCEVA NU CAT BAGA ? intrebare pe care nu o mai suport dealtfel . Si tu traiesti din reviste ? Nu stii limba romana ? SUNT FAN SUZUKI !!!! Dar nu mai pot sa dorm ca noua busa are 200 cai si zzr 190 .. si mai ales ca fuge 500la ora. Numai 500 pe ora aveti in cap ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma ficiori,daca vreti sa zburati,luati-va avion nu incercati sa zburati pe centru,ca poate vi se f**e terenu de aterizare si aterizati prin vreun pom...unde vrei sa mergi in Romania cu 400 la ora?bun,ai merge in ungaria pe autobanda...si in oras in trafic...ce faci cu cei 200 de cai si 400 la ora?te pish pe ei...si mie imi place hayabusa,dar tati,ca tourer,nu ca torpila...numa bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gosraidere ne lesi ? Pe cine pasioneaza mah ca aia prinde 400 si cealalta nu ? LA CLASA AIA CONTEAZA ALTCEVA NU CAT BAGA ? intrebare pe care nu o mai suport dealtfel . Si tu traiesti din reviste ? Nu stii limba romana ? SUNT FAN SUZUKI !!!! Dar nu mai pot sa dorm ca noua busa are 200 cai si zzr 190 .. si mai ales ca fuge 500la ora. Numai 500 pe ora aveti in cap ..

 

 

eu nu inteleg de ce se baga in seama astia cu ascutirori de 600.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gosraidere ne lesi ? Pe cine pasioneaza mah ca aia prinde 400 si cealalta nu ? LA CLASA AIA CONTEAZA ALTCEVA NU CAT BAGA ? intrebare pe care nu o mai suport dealtfel . Si tu traiesti din reviste ? Nu stii limba romana ? SUNT FAN SUZUKI !!!! Dar nu mai pot sa dorm ca noua busa are 200 cai si zzr 190 .. si mai ales ca fuge 500la ora. Numai 500 pe ora aveti in cap ..

 

:moto: Miticule .. ne lasi .. daca as calari doar un FZ6 .. as tacea ca melcu :wink: .. si as invata de la cei care au curajul sa calareasca motorul despre care vorbesc .. sa te vad pe ZZR 1400 si poti vorbi :lol: .. pana atunci ramai in banca ta .. si lasa-ne pe noi aradenii cu forumul nostru .. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu inteleg de ce se baga in seama astia cu ascutirori de 600.

 

 

:moto: Miticule .. ne lasi .. daca as calari doar un FZ6 .. as tacea ca melcu :wink: .. si as invata de la cei care au curajul sa calareasca motorul despre care vorbesc .. sa te vad pe ZZR 1400 si poti vorbi :lol: .. pana atunci ramai in banca ta .. si lasa-ne pe noi aradenii cu forumul nostru .. :rock:

 

 

Cata minte va trebuie sa aveti asemenea replici puerile ? Am fz6 pt ca sunt pasionat de motociclism si asta era motoreta care mi se potrivea cel mai bine la nevoile mele . Spre deosebire de voi puteam sa iau zzr1400 NEW si sa moara pasaricile la semafor cand treceam cu trenul . Insa tinand cont de faptul ca merg mult in BUCURESTI care este si capitala tarii (si e aglomerat apropos) am facut o alegere inteligenta . Asta nu inseamna ca nu am mers cu zzr-ul sau cu busa, spre deosebire de pozele si revistele voastre .

 

Daca maine cumpar Desmosedici RR o sa zic ca nu am cu cine discuta pe forum ca restul au "ascutitori" ???

 

Ganditi ma inainte sa debitati ineptii !!!

 

Conduceti cu prudenta baieti !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Insa tinand cont de faptul ca merg mult in BUCURESTI care este si capitala tarii (si e aglomerat apropos)

silogisme logice

Nu vad relevanta in topic

 

Replica: Si noi suntem din Arad care e cel mai vestic oras si nu e aglomerat deloc, si daca mai faci figuri cu Bucurestiu il chem pe fratele meu care e mai mare si mai tare decat al tau ca are Y2K

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto: Miticule .. ne lasi .. daca as calari doar un FZ6 .. as tacea ca melcu :D .. si as invata de la cei care au curajul sa calareasca motorul despre care vorbesc .. sa te vad pe ZZR 1400 si poti vorbi :drink: .. pana atunci ramai in banca ta .. si lasa-ne pe noi aradenii cu forumul nostru .. :wink:

 

mai intervin si restu posibilitatilor, nu numa curaju :lol:

 

 

 

 

 

iar de la :

 

aici nu ii comunitatea moto regionala Arad ? :rock:

 

 

in jos , ... AU AU AU :lol: :lol: :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...