Sari la conținut

un motor de chopper


robychopper
 Share

Postări Recomandate

cemi place cum se vede cine este pasionat de harley

raspunsul este 100 % adevarat

nici nare sens sati zic felicitari caci stiam ca daca intri tu pe topic o sa stii

salut roby B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce motor este????? :laugh:

stii cumva se pot pune chiulase de knuckle pe early-shovel? ca motor complet ...am gasit unu da costa 7000 shi era plesnit pecind unu de shovel gaseshti intre 3000-4000 shi nishte chiulase nu artrebui sa sara de 1500 shi atunci ma gindeam sa imi potface shovelhead cind am chef...de ce nu? B) :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Congratulations Roby

 

e frumos, chiar foarte, iti doresc distractie placuta la acest Project, sa bagi multe poze cu noul tau Chopper , sper ca inca avem gust asemanator deci furca lunga cu roata de 21 suptire pe fata... ,

 

poate te vizitez in BC, dar oricum iti mai scriu inainte

 

Bery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what:((((( nu este al meu....lam pozat eu la o intilnire...si sincer nici nu am avut curaj sa intreb pretul:)

BERY eu sunt interesat de un sporster accidentat din germa la ce preturi pot ajunge am vorbit cu cineva care a gasit la 3000 euroi motorl era intact dar in rest nu se putea folsii decit actele si roata spate si motorul

daca stii ceva sau auzi ceva convenabil in germa sunama ok

Cit despre cum imi place un sporster stii si tu bine ROATA FATA de 21

spate un 15/60 250 avon

unul din asta iam trimis la luci in timisoara

salutare B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BASTY pt tine am gasit un motor VL 1200 FLATHEAD din 1934 fara distributie la 3000 euro am si nr de mobil al tipului

daca te intereseaza zimi

ceau roby B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BASTY pt tine am gasit un motor VL 1200 FLATHEAD din 1934 fara distributie la 3000 euro am si nr de mobil al tipului

daca te intereseaza zimi

    ceau roby B)

thx acum nu am adunat nici un ban am mai multe motoare care trebuie facute sh vandute in primavara ....osa dispun de max 4000 de euro care sunt dispus sai dau ori pe un shovel\pan ( doar motor) sau peun motor de flathead de 750 de care am auzit ca se da la veterama cu 700euro ...un springer de wl care am auzitca ar fiide 1000 ...shi un cadru care arfii tot 1000 shi de restul daca imi ajunge shi de o cutie ar fii perfect ...3000 mi se pare cam mult ...nu stiu cit sunt in germa cele de 1200 poate shi acolo sare mult pretzul de la 750 la 1200 ...ma gindeam sa imi iau un shovel pe piese da ies la pretzuri mult mai mari...

thx oricum

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca-l stiti pe "tatoo" din sibiu,el si-a luat un cadru complet de HD si acu vrea un motor de shovel cred....acu e in germania la veterama....am inteles insa ca sunt probleme cu adusul in tara,cica nu mai tine figura cu plata vamii doar pe cadru si apoi sa pui motorul....

 

eu sunt fan HD shovelhead.....am avut o oferta din state,pt un motor fara cutia de vit. la 2000$....era insa prea departe si n-avem nici banii...

acu imi pare rau,rau,rau...

beu de suparare acu' ,da la-s ca vand eu sticlele.....

 

 

 

Blackrider

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roby nu team uitat cu sportsterul, si imi pare rau ca nu e motorul tau, sincer til doresc din tot sufletul, sansa sa gasim ceva bun vine prin martie-aprilie cind la primele iesiri multi o trintesc, o sa fiu pe faza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roby nu team uitat cu sportsterul, si imi pare rau ca nu e motorul tau, sincer til doresc din tot sufletul, sansa sa gasim ceva bun vine prin martie-aprilie cind la primele iesiri multi o trintesc, o sa fiu pe faza.

daca o sa fie prin aprilie o sami pice super bine ma refer din punct de vedere material

ok berry ceau multam B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca-l stiti pe "tatoo" din sibiu,el si-a luat un cadru complet de HD si acu vrea un motor de shovel cred....acu e in germania la veterama....am inteles insa ca sunt probleme cu adusul in tara,cica nu mai tine figura cu plata vamii doar pe cadru si apoi sa pui motorul....

 

eu sunt fan HD shovelhead.....am avut o oferta din state,pt un motor fara cutia de vit. la 2000$....era insa prea departe si n-avem nici banii...

acu imi pare rau,rau,rau...

beu de suparare acu' ,da la-s ca vand eu sticlele.....

 

 

 

Blackrider

baiatul din sibiu intra inainte cu sbs moto?

are roti la cadru ? ca are una un prieten care vrea sa o vinda ....

shi eu am vrut sa ma duc la veterama da nu am avut cu cine shi cu ce ...oricum eu sper sa incep cu motorul shi cutia ca cadre se pot face unele f faine ...

stii cumva tatoo are cadrul original cu lipituri cau e facut dincolo ..din ala care la ei nu poate fii inmatriculat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...