Sari la conținut

Accidente Cu Scooteru


*adytza*
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 508
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am citit primele posturi si nu am inteles nimic din pasareasca asta de boscheto-mIRc, tre sa mai stau la un spart de samanta cu baeatashii de la bloc cand se da ei reising cu scutirili pe intunerec pe alei.. si eu nu am cazut cu scuteru niciodata pentru ca merg atent si pentru ca port casca si echipament

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am citit primele posturi si nu am inteles nimic din pasareasca asta de boscheto-mIRc, tre sa mai stau la un spart de samanta cu baeatashii de la bloc cand se da ei reising cu scutirili pe intunerec pe alei.. si eu nu am cazut cu scuteru niciodata pentru ca merg atent si pentru ca port casca si echipament

In sportul acesta tot o sa cazi la un moment dat!Nu iti doresc sa cazi dar trebuie sa fi constient ca zi de zi,daca mergi cu scuterul,exista acest risc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am cazut de vreo 4 ori, da atunci eram beat si nu puteam conduce prudent.Recunosc, a fost greseala mea, dar treaz nu am picat niciodata.

 

Bafta!

 

 

:) :) :D n-aveti minte mah, pur si simplu creieru este inlocuit de vid...

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai recunosc, am cazut si eu de fro 2 ori dar la fel eram beat manga si nici casca nu aveam, dar nu am patit mare lucru, am observat ca daca beau 10-12 beri nu prea mai pot sa merg calumea cu scuteru, dar acum nu mai beau si merg cu scuteru sau beau dar nu mai iau scuteru, il leg cu lantu de pom si il iau a 2-a zi

bafta si asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba frate cei in capu ala al vostru de beti la ghidon ca io nu va inteleg bine acum mi san-tamplat shi mie sa beau da nu mai mult de 2-3 beri ca pe urma nu mai vad soseaua dar asta foarte rar cel mult beau putin uisky cam 50 maxim 100 ml ca iese repede taria pe cand berea ramane mult in organism asa ca daca mai beti la ghidon nu va recomand bere ci uisky sau tuica da doar tarani beau tuica

 

io beau uisky ca e mai cool , J&B 700 de mi sticla :) :) in schimb ma enerveaza ca nu pot sa fumez pe scuter ca am casca completa si nu pot sa bag tigara pe viziera da asta e astept si yo sau fac o pauza

 

bafta si nu mai beti la ghidon

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un nene care imi monta alarma la casa mi-a zis ca l-a vazut pe unu` cu berea si tigarea in mana pe scuter ... Tigarea in dreapta sa poata sa traga de el si berea in stanga sa nu poata sa opreasca :) Deci se poate dar lasa casca acasa !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un nene care imi monta alarma la casa mi-a zis ca l-a vazut pe unu` cu berea si tigarea in mana pe scuter ... Tigarea in dreapta sa poata sa traga de el si berea in stanga sa nu poata sa opreasca :) Deci se poate dar lasa casca acasa !

 

eu am rezolvat problema asta, mi-am luat casca open si fumez fara probleme acum. e mai nasol ca la viteza peste 80 imi intra scrumul in ochi, ce imi recomandati, sa imi iau ochelari de soare?

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nujtiu ce sa zic, eo zic cai mai bine sa mergi mai incet adik daca fumezi la 80 nu mai e nicio placere

 

lam mai vazut pe unu desta cu manele pe scuter care vroia sa faca whelie cu tigara in gura da mi se pare ca e de prost gust

 

eo ca sa dau mai bine imi iau trabuc ca nu toti fraerii au bani de trabuc dela parfumat cu miros de ciocolata ca sa acopar si vapori de bautura de la uisky

 

t rex tu imi par cam cocalar ca vrei sa fumezi la 80 la ora pe scuter, vam mai zis eo voo macar dak facetzi ceva sa facezi cu gust ca mine nu chici

 

si caici e topic de cazaturi, eo ce sa zic cand aveam scuter miam pus la el doua bare laterale si cand cadeam se lovea de ele si navea nik

Editat de tiptil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o sa ajungeti sa fumati/va drogati/beti/fteti pe scuter si pe urma o sa ajungeti sa muriti.

 

tu esti un mic invidios care nici mobra n-ai si care te bagi aiurea in seama, ce mare smecherie sa fumezi pe scuter, tu poate nu stii sa mergi bine si ti se pare ca noi suntem prosti.. :)

si tu bai Tiptil, tu esti cocalar ma ca fumezi aiurea trabuc cu casca inchisa pe cap ca sa te vada fufele ce ciumeg ejti

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti un mic invidios care nici mobra n-ai si care te bagi aiurea in seama, ce mare smecherie sa fumezi pe scuter, tu poate nu stii sa mergi bine si ti se pare ca noi suntem prosti.. :)

si tu bai Tiptil, tu esti cocalar ma ca fumezi aiurea trabuc cu casca inchisa pe cap ca sa te vada fufele ce ciumeg ejti

 

deci frate nam zis k fumez cu casca-nchisa nu mai imi da mie vorbele lantors k nu tzine cu mine deastea, eu itzi colorez ochiu imediat

cre ca habar nai cei ala trabuc si tragi in tine pana pici jos de ma chemi pe mine sa te recuperez de pe asfalt

 

si pe tine cosminake ce te intereseaza frate ce fac eu pe scuter, pun pariu ca sunt mai tare ca tine si pe tine nu te tine sa faci nici o jmecherie pe scuter te fac in sange iti dau whelie /stopy /barnaout /flip ap / 180/ lumanare / ce vre muschiu tau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu esti un mic invidios care nici mobra n-ai si care te bagi aiurea in seama, ce mare smecherie sa fumezi pe scuter, tu poate nu stii sa mergi bine si ti se pare ca noi suntem prosti.. :)

si tu bai Tiptil, tu esti cocalar ma ca fumezi aiurea trabuc cu casca inchisa pe cap ca sa te vada fufele ce ciumeg ejti

 

esti un prost ... mai mult cuvinte nu irosesc ca nu meriti nici un scupiat ...

 

 

si pe tine cosminake ce te intereseaza frate ce fac eu pe scuter, pun pariu ca sunt mai tare ca tine si pe tine nu te tine sa faci nici o jmecherie pe scuter te fac in sange iti dau whelie /stopy /barnaout /flip ap / 180/ lumanare / ce vre muschiu tau

 

da prietene tu esti cel mai tare ...

 

 

la dracu s-a umplut forumu de carnati de bere :))

sa dea domnu sa va bage Aul obligatoriu :D) abea astept sa va vad cu o frecati in curte :duel:

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate concluzia mea e ca te oftici ca nu sti sa faci nimic pe scuter si incepi sa injuri paici

 

si eu am A'u ca am motor nu ca tine scuterist pricajit

 

si cand aveam scuter faceam scheme k-lumea cu el am fost si la amkart cu scuteru asa ca ma pricep

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"

 

bha da' chear asea sa ajuns s-a cadem cu sticla da bere in bot pe scuter? Adica care v-a s-a zica cazi cu scuteru' si te rostogolezi ca un mic pe frigare dar na! ai grija cand cazi s-a nu spargi berea ca costa bani. Eo nu mai beau la ghidon ca cand mergeam mai de mult era sa cad intre benzile de la dubla continua pe deneu... Acu daca merg bag palinka in rezervor sa traga mai reising si sa ma scol din viraj cand adorm.

 

Hai noroc si bat.fa! :) :)

 

frate concluzia mea e ca te oftici ca nu sti sa faci nimic pe scuter si incepi sa injuri paici

 

si eu am A'u ca am motor nu ca tine scuterist pricajit

 

si cand aveam scuter faceam scheme k-lumea cu el am fost si la amkart cu scuteru asa ca ma pricep

apropou tiptile, tu esti mai faraon de felu' tau ca te-am vazut cum puneai trabucu in curba sa-l scumezi. Sil..aa..respect!

 

"

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti un prost ... mai mult cuvinte nu irosesc ca nu meriti nici un scupiat ...

 

 

 

 

 

 

 

la dracu s-a umplut forumu de carnati de bere :))

sa dea domnu sa va bage Aul obligatoriu :D) abea astept sa va vad cu o frecati in curte :duel:

eram sigur ca te oftici bai gushtere care te caci pe tine aiurea, fac pariu ca tu nici nu jtii sa mergi pe scuter de fraer ce ejti si te dai jmecher aici si daca vrei sa jtii am a1, asta asa ca sa vezi ca nu am b ca tine.. :) si vorbesti aiurea ca tu nici nu ai cazut frodata ce sa mai si fumezi pe el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate concluzia mea e ca te oftici ca nu sti sa faci nimic pe scuter si incepi sa injuri paici

 

si eu am A'u ca am motor nu ca tine scuterist pricajit

 

si cand aveam scuter faceam scheme k-lumea cu el am fost si la amkart cu scuteru asa ca ma pricep

 

prietene esti prost de bauni :) mergi la pitipoancele tale cu texte dastea ca poate le impresionezi, oricum fug cand deschizi gura ca numai prostii debitezi. Pentru mine insemni fix pla cu toate trikurile tale ...

am si eu Aul nu-ti fah griji si o sa-mi iau motor la momentul potrivit...

 

 

 

eram sigur ca te oftici bai gushtere care te caci pe tine aiurea, fac pariu ca tu nici nu jtii sa mergi pe scuter de fraer ce ejti si te dai jmecher aici si daca vrei sa jtii am a1, asta asa ca sa vezi ca nu am b ca tine.. :) si vorbesti aiurea ca tu nici nu ai cazut frodata ce sa mai si fumezi pe el

 

stai bland prietene ca eu nu ma supar pe prosti :D ca atat pot ei :duel:

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai k akuma am vazut mai bine ca tiai facut praf scuterul de destept ce ejti si tot tu ma faci pe mine prost :) :) :D

 

cu 300 de euro de pe scuterul tau avariat poti sami cumperi mie o oglinda la motor

 

oricum nici macar pe scuter nu sti sa mergi ma mir cu deai luat A-'u

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai k akuma am vazut mai bine ca tiai facut praf scuterul de destept ce ejti si tot tu ma faci pe mine prost :) :) :D

 

cu 300 de euro de pe scuterul tau avariat poti sami cumperi mie o oglinda la motor

 

oricum nici macar pe scuter nu sti sa mergi ma mir cu deai luat A-'u

 

n-are a-u ma, pot sa jur ca scuteru ala e de ciordeles de pe spania pe unde a fost el la munca si acu il da la vanzare

hai ma daca ai tupeu vino cu noi la ikea sa ne dam p'o roata daca te tine

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stai k akuma am vazut mai bine ca tiai facut praf scuterul de destept ce ejti si tot tu ma faci pe mine prost :) :) :D

 

cu 300 de euro de pe scuterul tau avariat poti sami cumperi mie o oglinda la motor

 

oricum nici macar pe scuter nu sti sa mergi ma mir cu deai luat A-'u

 

 

hahahha, glumetule, scuteru l-a paradit un prieten la fel de destept ca tine(cauta in forum), si tu o vei pati si eu o sa ma bucur.

eu todeauna sunt mirat cum toti prostii, taranii, analfabetii, cotetarii, gusterii opartiti se lauda cu banii lor multi cum ar fi:

 

N95u cu cartela prepay, jafurile de moto luate pe credit pe 1000 de ani, banii supti de la tati...

 

n-are a-u ma, pot sa jur ca scuteru ala e de ciordeles de pe spania pe unde a fost el la munca si acu il da la vanzare

hai ma daca ai tupeu vino cu noi la ikea sa ne dam p'o roata daca te tine

 

prietene pe langa A si B(8 ani) mai am chestii in plus fata de tine : am mai multa minte(infinit mai multa) si nu ma comport ca un gibon pe forumuri.

 

 

Va doresc o zi buna, n-am timp sa mai glumesc cu voi :duel:...

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum e vorba aia frate oare, cine sa-seamana se aduna... deci ejti la fel de destept k pretenu' tau

 

uite ca prosti astia sunt mai jmecheri ca tine si nau dat motoru la fraieri si au cu ce sa se plimbe acuma

 

vorba lu t rex te tine sa ne dam pe-o roata ???

 

si eu am facut bani singur suckare daca vrei te invat si pe tine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai cum e vorba aia frate oare, cine sa-seamana se aduna... deci ejti la fel de destept k pretenu' tau

 

uite ca prosti astia sunt mai jmecheri ca tine si nau dat motoru la fraieri si au cu ce sa se plimbe acuma

 

vorba lu t rex te tine sa ne dam pe-o roata ???

 

si eu am facut bani singur suckare daca vrei te invat si pe tine

Tiptile, mi se pare mie sau o data cu achizitionarea motorului ti-a dat un mugure de-i zici tu pwla?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...