Sari la conținut

Accidente Cu Scooteru


*adytza*
 Share

Postări Recomandate

Tiptile, mi se pare mie sau o data cu achizitionarea motorului ti-a dat un mugure de-i zici tu pwla?

 

lasa-i mah ca nu merita nici un muc ... puna pariu ca intr-un an il culegem pe tiptil de la jurnalul negru, oricum nu va fi mare pierdere :) ca-i plina Romania de prosti, avem de unde...

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 508
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tiptile, mi se pare mie sau o data cu achizitionarea motorului ti-a dat un mugure de-i zici tu pwla?

 

te-i bagat si tu bai valdut exact ca musca-n cuuru vacii sau v-ati jmekerit ca va primesc baietii cu paraitoarele la arc?

 

iar cosminake, tu mucles ca nici nu mai ai scuter, ai vazut ca nu stii sa te dai si da esti gandac.. :)

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-i bagat si tu bai valdut exact ca musca-n cuuru vacii sau v-ati jmekerit ca va primesc baietii cu paraitoarele la arc?

Eu nici nu vin la arc deoarece mi se face mila de voi cand incercati prin orice mijloc posibil sa suferiti de voi cu plm stie ce achizitie... Prefer in timpul ala sa ma plimb cu prietenii sau cu prietena, sau sa fac orice altceva, ca oricum imi petrec timpul mai folositor decat voi... Pt. mine, voi sunteti fix zero :)

 

 

Bafta! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Terente

Bai, de ce va certati aiurea aci?E toplic cu acidente, nu cu certuri, ok?

Fiecare merge cum vre si unde vrea, nu se da pe banii vostri, clar.Ce atata harababura, n-am vazut....

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D Dinozaure, daca tot suntem la accidente, ia povesteste-ne tu noua de ultima ta cazatura? :duel: Atunci cand ti-a intrat fum de tigara in ochi si n-ai mai vazut stalpu'. Si io ti-am zis sa nu mai fumezi pe scuter.....

Acum iar astept 15 minute..... :)

Editat de roxanna_ghfx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Terente
:) :) Dinozaure, daca tot suntem la accidente, ia povesteste-ne tu noua de ultima ta cazatura? :duel: Atunci cand ti-a intrat fum de tigara in ochi si n-ai mai vazut stalpu'.

 

 

Da, parca asta era subiectul aici, nu cearta!Nici mie nu mi-a zis de acidentu asta. :D

Am vazut io scuteru tavalit da nu mi-am dat seama. :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) :D Dinozaure, daca tot suntem la accidente, ia povesteste-ne tu noua de ultima ta cazatura? :duel: Atunci cand ti-a intrat fum de tigara in ochi si n-ai mai vazut stalpu'. Si io ti-am zis sa nu mai fumezi pe scuter.....

 

pai faza a fost cam asa, mergeam pe magheru (veneam de la laptarie une bausem niste beri cu tovarasii) cam tare ce-i drept si la semafor la romana opresc si zic sa-mi aprind o tigara ca era rosu, bag tigara in gura o aprind si se pune verde, ii dau gaz si exact atunci ma lipeste unu cu o dacie frate, trag de ghidon, pun genunchiu in pamant ca sa-l ocolesc dar mi-a intrat fumu de la cacatu ala de tigara in ochi si pac, m-am trezit in pancarda aia cu omniasig de pe margine, noroc ca aveam geaca pe mine ca ma juleam tot

moarte conservarului frate :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai faza a fost cam asa, mergeam pe magheru (veneam de la laptarie une bausem niste beri cu tovarasii) cam tare ce-i drept si la semafor la romana opresc si zic sa-mi aprind o tigara ca era rosu, bag tigara in gura o aprind si se pune verde, ii dau gaz si exact atunci ma lipeste unu cu o dacie frate, trag de ghidon, pun genunchiu in pamant ca sa-l ocolesc dar mi-a intrat fumu de la cacatu ala de tigara in ochi si pac, m-am trezit in pancarda aia cu omniasig de pe margine, noroc ca aveam geaca pe mine ca ma juleam tot

moarte conservarului frate :)

Auzi, ma intreba o prietena... ce mama naibii ai facut de ti-au zburat dintii din gura la ultima cazatura? Explica-ne mai elaborat asa cum stii tu :D

 

 

Bafta! :)

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai faza a fost cam asa, mergeam pe magheru (veneam de la laptarie une bausem niste beri cu tovarasii) cam tare ce-i drept si la semafor la romana opresc si zic sa-mi aprind o tigara ca era rosu, bag tigara in gura o aprind si se pune verde, ii dau gaz si exact atunci ma lipeste unu cu o dacie frate, trag de ghidon, pun genunchiu in pamant ca sa-l ocolesc dar mi-a intrat fumu de la cacatu ala de tigara in ochi si pac, m-am trezit in pancarda aia cu omniasig de pe margine, noroc ca aveam geaca pe mine ca ma juleam tot

moarte conservarului frate :)

Vezi mah, io d-aia nu mai fumez pe scuter. Dar berea n-o las. Mi-am facut suport pentru cutia de bere.

Macar ai apucat sa vezi ce scria pe panou? Poate era ceva interesant.... :D

 

nu mi-a cazut ba nici un dinte ca tineam tigara strans intre dinti, ce stii tu?

:) Bine ca nu era sticla de bere. Doamne, cate se pot intampla....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Terente
Vezi mah, io d-aia nu mai fumez pe scuter. Dar berea n-o las. Mi-am facut suport pentru cutia de bere.

Macar ai apucat sa vezi ce scria pe panou? Poate era ceva interesant.... :D

 

 

Omu era gata sa dea coltu si tie iti arde de misto. :)

 

T-rex, lasa ma, noi sa fim sanatosi ca belelele vin singure. :)

Fratilor, lasati-o mai usor cu berea ca nu-i de gluma, si eu era sa ma topesc intr-un cap de pod, dar de atunci nu mai beau cand conduc scuteru. :duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e bha, mi-ati facut film?

ssss da tu de ce nu povestesti ma cum te-ai varsat ca blegu la intalnirea de la Rasnov cand te dadeai cocos cu scuteru si erai manga, ia spune tu la baieti cum ai daramat grataru de mici cu capu.. :)

 

imagini socante de la accident AICI

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e bha, mi-ati facut film?

ssss da tu de ce nu povestesti ma cum te-ai varsat ca blegu la intalnirea de la Rasnov cand te dadeai cocos cu scuteru si erai manga, ia spune tu la baieti cum ai daramat grataru de mici cu capu.. :)

 

imagini socante de la accident AICI

:) Adica noi in pat?? :D Tiptil, mah da' si tu....chiar asa dai buzna peste oameni? N-ai vazut ca pe usa scria DND?

Dar ce brunet esti mah dinozaure....

Editat de roxanna_ghfx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...