Sari la conținut

Posesorii De Peugeot V Clic


78cat
 Share

Postări Recomandate

Posesorii de V Clic sunt rugati sa-si exprime parerea despre scooterul asta aici. :bounce:

Chiar daca seamana cu gopopurile, kymkourile, firstbikeurile are motor destul de bun (PEUGEOT) si parerea mea ar fi ca nu se compara cu unul de mai sus... nu am mers cu unul, ci doar am citit despre el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e licenta doar.. cum e loganu la renault

am facut si eu o pana la roata pe spate si cand am dat anvelopa jos si am vazut cum scrie pe janta, pe interior "made in china" ma gandesc , nu asa scripe si pe piston? ............................ nu va mai povestesc cat m-am chinuit sa dau roata jos ca tre intai sa dai toba.............................:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai grija de scuter !

 

un amic si a luat tot asa ..ceva chinese sh.it

si dupa 6 luni a murit..

acu il costa 12mil reparatia..set nou..

 

take care :wave:

 

Eu vreau sa-mi iau scooter, nu ceva de fitze ci doar unul fiabil, care sa consume putin, sa nu coste mult ca sa pot sa merg la plaja, in oras, la un club etc, fara sa mai fiu legat de transportul in comun sau de taxiuri. Dupa ce am studiat piatza, cel mai bun raport pretz / calitate am gasit la Peugeot V-Click. Asta pana am mers la Carrefour...

La Carrefour este un scooter tot kinezism, arata cam ca si V-Click (care si asta e 100% made in china, doar emblema e de Peugeot) dar costa doar 2399 RON. Si are doi ani garantie! Asa ca prietenului Vince Black ii spun ca ma doare-n cot daca moare dupa 3, 6 sau 20 de luni... mi-l repara gratis.

Dupa ce iese din garantie, vad eu ce fac cu el: daca am fost multumit il pastrez pt ca eu kiar ii fac rodajul cum trebuie si nu-l fwt aiurea sau, daca nu-s multumit, il dau cu cat pot si tot sunt multumit !!!

Oricum, prefer un kinezism nou noutz neforjat si nefu**t aiurea de cine stie ce berbec decat ceva "2nd" de firma dar la care sa te trezesti cu "Surprize Surprize" si sa constati ca firma e numai pe emblema...

 

Eu imi iau kinezism, dar cu garantie! Ce fac altii, e treaba lor!

Editat de Marinaru68
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...