Sari la conținut

Care Sunt Preferintele Voastre?


CE PREFERATI MAI MULT SA PRACTICATI?  

45 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Nu prea reusesc eu ce incerc. Dar macar incerc, na. Bicla mea am dus-o la tzara, si acum il sustin pe un amic de al meu care a zburat ieri cu ea 7 m in Tineretului, pe niste pante. Dar nu fac nimic la modul PRO cu bicla.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

De ce nu? e ceva foarte fain! mie mi-a placut shi imi place, ies cu bitza (singura care mi-a ramas) de downhill aproape in fiecare zi! Shi nu vreau s-o vand, dar daca ar fi s-o vand mi-as lua in jur de 25 de milioane... Traiasca parintii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu prefer rally-raid-urile, hard enduro si touring-cross-ul.

pana o sa am bani pt asigurare si carnet, dream on si da-i cu bita prin oras(la bunici in ro mai faceam un uphill/downhill si mergeam peste tot(nu conta supafata de rulare)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In enduro touring zic ca ai tot ce se poate numi motociclism.Si un pic de strada,ca de ce sa nu fim cinstiti,si cu o bestie de enduro poti sa-i scaperi gumele pe asfalt dar......la munte.......pe coclauri....acolo este viata!!!Sa ne salutam sanatosi pe drumurile patriei si nu numai....Bafta! :) :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te cred, dupa ce am facut Sinaia->Cota1400 pe dr. masina, si Cota2000->platou->Cab.Cuibul Dorului->Sinaia(au fost si aici 2-3 dealuri de urcat serios) cu un MTB vechi de 5 ani, cadru rigid, si frane de-alea vechi, nu V-brake-uri, acum ca am luat A-ul si bicla m-a cam lasat, as da si cateva sute Klei, sa inchiriez un enduro pt. o partida de o zi la munte. Bicle de inchiriat erau acu 2 ani 150k/zi, la parc in Sinaia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ar placea mai mult ceva cu motor decat sa dau la pedale la bicla, pe oriunde.

lasati mah ca si bita are farmecu ei... si eu mi-as dori un dual sau un enduro, dar si pe good old bike e fain(am facu un r1 la semafor :) ).

pana atunci, dream on...

off-topic:nicole ala e tatuaju tau? e misti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...