Sari la conținut

Nisite Fiare De Sudat Si Indoit


Postări Recomandate

Am nevoie de un meserias absolut.

Trebuie sa se priceapa sa faca obiectul din imaginile alaturate, eventual modificat ca sa pot prinde un topcase pe spate (scopul final fiind sa pot duce niste bagaje usoare in spatele mobrei).

 

Deci niste fiare de indoit, sudat, vopsit etc.

 

Nu vreau sa fie opera de arta, da nici sa arate urat. Cerintele sunt mai degraba siguranta, calitate si imi trebuie la sfarsitul saptamanii viitoare. Mai tarziu e prea tarziu si nu ma intereseaza.

 

Cei care stiu ca pot face asa ceva dati PM cu numarul de telefon si va sun eu.

Va multumesc,

Sorinake

post-144-1183639329_thumb.jpg

post-144-1183639348_thumb.jpg

post-144-1183639371_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca fiarele nu vrei neaparat sa fie din teava, ci din bara, ti le pot face eu. Nu te coasta decat niste BR, dar tu sa vii cu materialele, bara de 8mm poti gasi in Mr. Bricolage, nu stiu placa unde se poate gasi, dar se poate adapta din platbanda, pe care o gasesti tot la Mr. respectiv. Plus in spray cu vopsea si altul cu lac. Electrozi si aparat de sudura am eu.

0744.823.088. Tot Sorin.

 

Teava e mai delicat de indoit, trebuie scula speciala, plus ca acolo sunt mai multe curburi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca fiarele nu vrei neaparat sa fie din teava, ci din bara, ti le pot face eu. Nu te coasta decat niste BR, dar tu sa vii cu materialele, bara de 8mm poti gasi in Mr. Bricolage, nu stiu placa unde se poate gasi, dar se poate adapta din platbanda, pe care o gasesti tot la Mr. respectiv. Plus in spray cu vopsea si altul cu lac. Electrozi si aparat de sudura am eu.

0744.823.088. Tot Sorin.

 

Teava e mai delicat de indoit, trebuie scula speciala, plus ca acolo sunt mai multe curburi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...