Sari la conținut

Ambielaj


Postări Recomandate

sal! daca stie cineva unde pot reconditiona un ambielaj de pegaso...multzam'! :wave:

 

cica zoli din tg mures ar face asta. si eu am probleme cu ambielajul, insa incerc sa gasesc in timisoara. din auzite am inteles ca te-ar costa aproximativ la fel de mult ca si unul nou. chiar sunt curios. a, dak vrei nr. de tel ale lui intra pe comuniste la pag 6 sau 7 si o sa le gasesti acolo.

 

sper sa te ajute :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Erau in Bucuresti,pe o strada care da in Vasile Lascar niste meseriasi batrani,care faceau ambielaje,pistoane,alezari.

Lumea ii stia LA TEODORESTI,vezi pe la comuniste ,baietii tre sa stie mai bine, eu nu am mai fost pe acolo de ani buni.

Editat de A-L-E-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cica zoli din tg mures ar face asta. si eu am probleme cu ambielajul, insa incerc sa gasesc in timisoara. din auzite am inteles ca te-ar costa aproximativ la fel de mult ca si unul nou. chiar sunt curios. a, dak vrei nr. de tel ale lui intra pe comuniste la pag 6 sau 7 si o sa le gasesti acolo.

 

sper sa te ajute :wave:

ms mullt de tot!

 

Erau in Bucuresti,pe o strada care da in Vasile Lascar niste meseriasi batrani,care faceau ambielaje,pistoane,alezari.

Lumea ii stia LA TEODORESTI,vezi pe la comuniste ,baietii tre sa stie mai bine, eu nu am mai fost pe acolo de ani buni.

aha.....stiu, p str icoanei , dar p ei incerc sa-i evit pt ca nu am auzit tocmai lucruri bune....ms frumos!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca gasesti pe forum... da' nu mai stiu pe unde (era si un nr. de telefon)... nea Mishu din Ferentari.

 

Spor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nea Misu

str Poienitei nr 69 (un pic dupa capatul lui 117 ferentari).

tel: 0722.982.532

021.456.58.27

 

Lucreaza bine si relativ ieftin.

insa dureaza cam mult :1-4 sapt. depinde de cum are de lucru.

cred ca la el ajung....saru'mana :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal! daca stie cineva unde pot reconditiona un ambielaj de pegaso...multzam'! :rusinica:

 

 

Cauta pe Dragonu' (Victor) de pe forum e din Bucuresti si ma ajutat cu ambielajul la un Vulcan de 750, iti dau si un nr. 0722.659.618.Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...