Sari la conținut

Discutii Despre Orice...


kawa_z750
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

c*oaie c*oaie ma afunzi tu pe mine rau de tot :laugh:)

 

:P

nu man

u esti imaginea clubului :huh:

 

Salut... ma numesc Bora Dan si ma bucur ca sunt printre voi... nu cunosc multa lumea doar pe 2 membri de aici Alex si pe Razvan... sper sa ajung sa va cunosc si pe restu .... numai bine

 

WELCOME

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da il stiu pe Razvan de multa vreme numa nah am fo plecat mult timp acuma de ceva vreme am venit inapoi si cred k raman in tara... cu moto deocamdata la mine ii cu semnu ? ... ii la bucuresti la parinti si chiar nu stiu cand o sa merg pana acasa, poate luna viitoare merg si o sa vin pe el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da il stiu pe Razvan de multa vreme numa nah am fo plecat mult timp acuma de ceva vreme am venit inapoi si cred k raman in tara... cu moto deocamdata la mine ii cu semnu ? ... ii la bucuresti la parinti si chiar nu stiu cand o sa merg pana acasa, poate luna viitoare merg si o sa vin pe el

 

dc vrei mergem impreuna ca ar cam tb sa mai trec si eu pe la ai mei in vizita

te duc eu in spate pn la bucale si venim grup restrans inapoi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da il stiu pe Razvan de multa vreme numa nah am fo plecat mult timp acuma de ceva vreme am venit inapoi si cred k raman in tara... cu moto deocamdata la mine ii cu semnu ? ... ii la bucuresti la parinti si chiar nu stiu cand o sa merg pana acasa, poate luna viitoare merg si o sa vin pe el

 

I see...pai daca ramii prin Oradea adu-l mai ales ca e belea traseul B-Oradea, dak vii prin Brasov Sighisoara Tg Mures(nush daca l-ai facut pe moto, mie imi place la nebunie). Mai ales de la Brasov la Tg Mures e superb.

 

 

te`ai cumintit sau tot asa cum te stiu eu ai ramas ? :P) sa stiu ce alegere sa fac trenu sau tu :laugh:)

Trenuuuuu :huh: ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut o data mi se pare cand am fost pana la brasov da atunci nu mi sa parut chiar asa de incantator, poate si din cauza k a fost un trafic ingrozitor

 

tu ce ai zxr sau gsxr :huh: k cont`u ii una poza ii alta:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am facut o data mi se pare cand am fost pana la brasov da atunci nu mi sa parut chiar asa de incantator, poate si din cauza k a fost un trafic ingrozitor

 

tu ce ai zxr sau gsxr :huh: k cont`u ii una poza ii alta:))

 

E drept daca e trafic mare e naspa ca nu prea poti s-o arzi, io am avut bafta ca de fiecare data cind am fost era traficu' destul de lejer :laugh: .

Am avut mai demult un zxr mic, amu' gixer 600 k5 :P...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noah fain... si eu ma gandeam intr`un timp la suzuki dar in final am ajuns la kawa... poate o sa ma gandesc pe viitor la o yamaha si o sa ajung la honda :lol:)

 

Lol la mine a fost fix invers, io unu' sint fan kawa, initial voiam si io 636 dar s-a nimerit sa fie suzuki. Tine 636-le ca e belea, lasa honda ca nu merita (sa vezi ce mi-o iau acuma) :huh: :P :laugh: . Da' n-as refuza nici un R6 de la 2006 in sus, e drept ca n-am fost pe una, dar dpdv al designului mi se pare fantastic de frumoasa :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...