Sari la conținut

DERBI GPR 50


Gogu_Spartanu'
 Share

Postări Recomandate

Motorul respecta normele Euro 2 si are un sg cilindur fata de Aprilia-> 2

Sa nu-mi zici ca ai gasit la aprilia 2 cilindrii. Il mananc pe al doilea.

Varianta naked e chiar de cascadorii rasului.

Toba aia frumoasa sub sa e cat o teava de cornete si tot fierarii si dulgherii de la doi timpi se aud in ea.

Arata foarte bine dar carenele sunt din ...PLASTIC?!!?  E de bine sau de rau fiindca nu ma pricep!

Chiar sunt curios din ce te gandeai ca sunt :yikes: :baldy:

Iar la cat costa iti iei o morisca calumea si nu de 50cc

E o motocicleta cel mult frumoasa (depinde de gust) dar care nu poate face nimic in plus decat suratele ei, tot subtirica, micuta si caraitoare, e la fel ca oricare alt 2 timpi de 50 cc. si asta la un pret foarte mare. :angry: decat daca :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totul la superlativ:

 

Deosebit de frumoasa!

Exorbitant de scumpa!

 

Un rahatel din asta de 50cc e numai bun sa inveti pe un circuit de karting ce inseamna genunchiul jos si traiectoria in curbe, dar la pretul asta te cam doare sufletul sa o tavalesti pana inveti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totul la superlativ:

 

Deosebit de frumoasa!

Exorbitant de scumpa!

 

Un rahatel din asta de 50cc e numai bun sa inveti pe un circuit de karting ce inseamna genunchiul jos si traiectoria in curbe, dar la pretul asta te cam doare sufletul sa o tavalesti pana inveti.

Gresit .. Rs e to ce vrei .. si tot ce i lipseste unui incepator .. trust me .. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba baieti ba, nu va pricepeti. ce nu va convine ma la el daca e din plastic? modelu' 2005 e din carton. ce? foarte frumos. mai ales tu elf, ca la cat cazi tu ar trebui sa te bucuri ca sunt carenele din plastic, ca-ti e mai ieftin la inlocuire.

Pot sa ragai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

nu am amai citit care ce ati postat dar sa stiti ... daca nu stiati ca este si un GPR-u` de 125 l-am vazut intr-o revista de octombrie pe care mi-o trimis-o fratemeu din Spania parca ii zice SOLO MOTO

e exact ca si 50-ciu ... difera doar motoru`

bafta all

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...