Sari la conținut

Vand Mz Es 61 Pe Bucati


ionn
 Share

Postări Recomandate

Baterie nu am.Si motorul nu e in toanele lui cele mai bune,dar merge trebuie schimbat rulmenti de la ambielaj .o sa pun o poza maine cu motorul.zi si tu un pret

 

Daca nu-i in toane bune, nu stiu. Poate are mai multe hibe(bube). Da' releu de incarcare ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:rusinica: :cheers:

salut!m-ar interesa telescoapele de pe spate ,,zpune0mi te rog un pret ,si daca nu au glume in ele !merci mult ,numai bine ! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buuuun.Pai sa vedem cat ceri pe urmatoarele piese:

Alternator, robinetul de la rezervor? :cheers:

Spune te rog si un pret pe tot motorul (am inteles ca trebuie schimbat un rulment.nu-i nimik, poate reusesc eu sa-l schimb cumva).

Si inca o chestie.Eu sunt din jud.Arad.Trimiti piesele prin posta sau le dai doar personal? :rusinica:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-16638-1184951005_thumb.jpgpost-16638-1184951057_thumb.jpgrobinet am pe cel original +cel de trabant =20 ron

alernator nu am pt ca nu are de mz.Eu asa am luat moto cu un fel de magnetou pun si o poza .motorul merge bine

eu nu am desfacut niciodata motorul dar cred ce trebui schimbat rulmenti de la ambielaj.eu am un alternator dar nu este de mz scoate 16 v si 65 w

motorul+robinet 100 ron

telescoape spate 50 ron

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-16638-1184951005_thumb.jpgpost-16638-1184951057_thumb.jpgrobinet am pe cel original +cel de trabant =20 ron

alernator nu am pt ca nu are de mz.Eu asa am luat moto cu un fel de magnetou pun si o poza .motorul merge bine

eu nu am desfacut niciodata motorul dar cred ce trebui schimbat rulmenti de la ambielaj.eu am un alternator dar nu este de mz scoate 16 v si 65 w

motorul+robinet 100 ron

telescoape spate 50 ron

hihihi.... :cheers: aia e aprindere de motor auxiliar de la buldozer :) ...

si eu puneam aprinderi din alea pe simson, ij-uri.. :cheers: :cheers: .......offffff ce vremuri :crack: ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...