Sari la conținut

Cheia - 15.07.2007


duncan
 Share

Postări Recomandate

... uite asha ne-am gandit doi, rutakate si cu mine, sa facem o tura scurta maine pana la Cheia.

Daca sunteti tentati...pai atunci sa ne vedem la Arc pe la 9:30...

Ca sa comunicam mai bine ne puteti gasi la 0723.638.829.

 

 

seara buna

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As fi venit si eu, dar... eram deja acolo :cheers: V-am vazut cand urcati spre Muntele Rosu, eu eram per pedes, la scos toxinele din organism :rusinica: Am zis ca poate va prins pe drum la intoarcere, dar nu mi-a iesit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As fi venit si eu, dar... eram deja acolo :D V-am vazut cand urcati spre Muntele Rosu, eu eram per pedes, la scos toxinele din organism :blink: Am zis ca poate va prins pe drum la intoarcere, dar nu mi-a iesit.

 

Te-am vazut, te-am salutat, dar nu stiam daca ne-ai recunoscut :cheers:

 

Desi eram cu micutzul meu Marauder, drumul pana la Muntele Rosu a fost prima mea experienta mai... enduro :rusinica: Cred ca motocicletei mele nu i-a placut! Mai sanatos a fost per pedes! :cheers:

 

Si pentru datile viitoare, ne anuntam mai din timp :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru datile viitoare, ne anuntam mai din timp :rusinica:

.... si noi o sa intarziem ... mai cu masura... si tu ...sa nu tragi domn lasacar1ca ca's eu...duncan.

pe de alta parte la's ca'i mai bine asha. decat pregatiri din timp si fara fun mai bine pe fuga si distractie maxima. oricum,dupa parerea mea a fost o iesire reusita si cu siguranta ca ne dorim cu totii asha ceva.

 

hmmm drumul frumos dar cu siguranta stiti asta, oricum atmosfera face toti banii si compania o urmeaza indeaproape.

si daca cioparica a iesit prima data pe coclauri, hondita a facut figuri si s'a intins sa se odihneasca vreo cateva secunde am ridicat'o cu fermitate si am pus'o la treaba, insa pe drumuri mai umane. si uite asha am vazut si eu cum e sa faca ce vrea ea si nu ce vrea pilotul....

 

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost super ok. Mai grabiti, dar a iesit super. A vazut si motorul meu pt prima data cum e la enduro si nu prea i-a placut. Vroia si el sa-si faca de cap pe acolo dar nu l-am lasat :rusinica:

 

A fost super ok cu micile incidente. Cand s-a asezat Honditza sa se odihneasca si cand choperasul nu prea vroia el sa mai puna frana. In rest super ok. Deabia astept urmatoarea iesire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...