Sari la conținut

Tot aseara pe 1 Mai


bandi
 Share

Postări Recomandate

duminica seara pe la 9, la muzeul tzaranului roman, doo motoare oprite - un chopper ushor (marauder) shi un GPZ. nu-sh care din ele cazuse pe jos (GPZ parca), pilot si pasagera ushor ranitzi (julituri).

 

mashina implicata in "shicanarea" care a dus la incident disparuse - era un mini cooper roshu cu o bruneta la volan. nu se shtia numarul. cauzele accidentului nu mi-au fost prea clare (vina comuna, dupa feelingu' meu), am dus fata la spital sa o consulte (palma julita, in rest nimic)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mashina implicata in "shicanarea" care a dus la incident disparuse - era un mini cooper roshu cu o bruneta la volan.

Grozav!! :D ast destule mini-uri rosii in Bucuresti! numa' unu-l stiu eu prin zona unde stau!daca n-au retinut nr, e pacat! ce pot sa zic decat? : muierea la volan! :yikes: :baldy:

 

Bine ca n-au patit nimic! Multa sanatate, celor doi! (ar fi trebuit sa incep cu asta)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prin zona 1 mai e un cooper rosu cu tava alb condus de o gagica: locuieste pe clucerului, langa atlantic business center, cu garaj la subsol, si usa/poarta cu telecomanda. Ce semnalmente mai avea masina/gagica? poate ca am dumirit-o, poate e doar o coincidenta !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prin zona 1 mai e un cooper rosu cu tava alb condus de o gagica: locuieste pe clucerului, langa atlantic business center, cu garaj la subsol, si usa/poarta cu telecomanda. Ce semnalmente mai avea masina/gagica? poate ca am dumirit-o, poate e doar o coincidenta !

pai copiii mormaiau ceva ca "hai mah c-o gasim la club atlantis" parca... e shi vreo terasa p-acolo? inseamna ca aia e!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de club sau terasa atlantis, Atlantic Business Center e cladirea lipita de cladirea de locuinte cu poarta si garajul si cooper-ul. Ma intalnesc cu masina aproape zilnic, trecand pe acolo. Insa riscul de a ne lua de oameni nevinivati este mare, asa ca pana nu stim exact daca da/nu, mai bine stam si chibzuim.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de club sau terasa atlantis, Atlantic Business Center e cladirea lipita de cladirea de locuinte cu poarta si garajul si cooper-ul. Ma intalnesc cu masina aproape zilnic, trecand pe acolo. Insa riscul de a ne lua de oameni nevinivati este mare, asa ca pana nu stim exact daca da/nu, mai bine stam si chibzuim.

s-a rezolvat, tipa a ieshit la rampa, se pare ca s-au shicanat intr-adevar pe la victoriei shi cand au intrat pe 1 mai le-a taiat fatza depashindu-i prin dreapta shi acroshandu-i.

 

bikeru' shi pasagera "ie bine", mai raman formalitatzile - certificate, PV-uri, reclamatzii contestatzii

 

borala: nu te pune cu prostu' ca are mintea hodinita :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...