Sari la conținut

Baga-mi-as


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

Parchez io motorisca sub balcon... in fata casei .. si hopa repede sus sa termin un nivel la Heroes 3.

 

Pe la jumate... aud un TROSC.. BUF.

 

Ies in balcon .... si ce vad:

 

Vecina mea (buna buna rau de tot) era in genunchi langa motor si incerca sa il ridice.

 

Daduse cu spatele direct in motorul meu.

 

Pagube: maneta de ambreiaj ... rupta la jumate (era maneta aia noua de abia cumparata).

 

I-am cerut 7 euro si a zis ca imi da.

 

Saraca nu stia cum sa isi mai ceara scuze.

Iar io nu stiam cum sa ii cer contravaloarea in natura :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa-l citez pe Gogu (cel cu probleme): "Nu asha ma!"

 

Cu o fatza ingrijorata ii ceri sa mearga cu tine pe motor ca sa-tzi dai deama ce s,a stricat la el. Dupa plimabarica, ii spui tot serios ca sunt probleme grave dar se rezolva daca accepta sa mergetzi la o terasa/bar impreuna. Mai bagi putzina vrajeala :cheers: ii dai sa bea (pe banii ei normal) :cheers: ... bla, bla, bla :cheers: ... bala, bla, bla :cheers: ... si dupa aceia ii spui cu mana intinsa "7 EURO"

 

Dar tu ce te-ai gandit "stai ca scurtez" si ai zis sec "7 euro va costa cucoana". :banana:

 

PS: Shi bag-o ... la chestii distractive ca de accident ... in afara manetei, accident ar fi fost daca ai fi facut tu o mutare mai inteligenta. Auzi "7 euro" :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum ai ajuns la suma asta rotunda?!?

 

spune-i ca-i vrei in monezi, pe fundul unei sticle de vin :cheers:)

 

 

ps: sa vedem si noi vecina, sa ne ferim :cheers:

Suma? Puii mei ..maneta e 5 euro.

La motomania mai pui 20% -> 5 si ceva.

Am zis 7 la plesneala atunci.

 

@Don Leoncio: bun raspuns :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic data viitoare cand vine sa parcheze baga-te cu motorul in spatele ei si fa-te ca te-a atins.

Si te doare piciorul rau de nu poti sa calci pe el si sa te ajute sa urci pana in casa.....sa te aseze pe pat......sa aduca o compresa....si daca de aici mai departe nu te descurci atunci :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Vaca nebuna ... dar tre sa prind momentu cand e barba'su plecat la munca.

 

@young rider ... are fiatul ala visiniu de langa mine.

 

In realitate am vrut sa fac rost de numarul ei de telefon ... ceea ce am si facut.

 

Ieri m-a sunat constiincioasa si mi-a dat 10 euro si ... clar ca nu a mai vrut restul. :cheers:

 

Cine o stie .. cunoaste. Cand reparam la nipra lui Demo ... a iesit din DOAR intr-un prosop ca sa isi plimbe cockerul sa se cace.

 

Demo, Big si Inxs vorbeau singuri :cheers: :cheers: :cheers:

 

Deci tipa e bunaciune. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vecina mea  (buna buna rau de tot) era in genunchi langa motor si incerca sa il ridice.

 

I-am cerut 7 euro si a zis ca imi da.

Daca zici ca e asa buna-buna, trebuie sa-i mai dai tu inca 3 euro, doar ca te-ai uitat la ea!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vecina de langa casa... niciodata nu te lasa (fara 7 Euro, nu?) :cheers:

 

Oricum, era shansa ta sa ii marturisesti pasiunea si ea sa iti cada (din nou) in genunchi :cheers: La restu' te descurci si singur, nu ?????? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ vtwin si elfu'  : get a girl ( a real one) nu din aia de 600 de mega de pe dc++  :cheers:

 

@varu' : parca tocmai ai spus ca ai sparlit din state o camera digitala.....fa niste teste cu ea :cheers:

@Cox ... fac io poze .. numai sa o prind pe fata.

 

@Cox ... man daca aveam aparatu cand era abramburica in fustita aia la tine ... nu mai scapai de mine. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Cox ... man daca aveam aparatu cand era abramburica in fustita aia la tine ... nu mai scapai de mine.  :cheers:

Tu cu Elf-ul si cu V-twin. De trei luni ne innebunesti cu Abramburica. Ai vazut si tu o data o fustita mini si acum ne amintesti de ea toata ziua.

dupa cum a zis si var'tu

get a girl ( a real one) nu din aia de 600 de mega de pe dc++

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...