Sari la conținut

gone to etrusco party


ghost
 Share

Postări Recomandate

http://motociclism.ro/filme/party.wmv

 

este un filmulet cu petrecerea de vineri de la etrusco, are 7.7mb cam 3 min si merita vazut

.....imi cer scuze pt calitate si pt ca nu am filmat mai mult

cativa or sa se regaseasca in film......este interesant :cheers:

ps multumesc lui smokey pt ajutor si lui dobrescu

 

ps pt mine unul a fost foarte interesant, asta fiind prima mea plecare din judet, vizionare placuta :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facand abstractzie de faptul ca este putzin cam narcisist, filmuletzul a ieshit super mishto. Muzica OK, shi mixajul de la sfarshit beton.

 

Felicitari Ghost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facand abstractzie de faptul ca este putzin cam narcisist, filmuletzul a ieshit super mishto. Muzica OK, shi mixajul de la sfarshit beton.

 

Felicitari Ghost.

nu sunt eu de vina.............. 80% a filmat nevasta-mea,,,,,,,,,,, :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca va place.................... inca o data imi cer scuze ca nu am filmat mai mult..... si nu am mai mult timp.......................dar,

.......data viitoare promit solemn sa filmez mai mult, sa va cuprind pe toti, sa invat draqului odata sa folosesc cum trebuie studio 8-ul meu si sa imbin fiecare cadru pe cate un bas (chestia asta ma ucide........ imbinarea cadrelor cu ritmul muzicii)

 

ps. cand ne mai intalnim??? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://motociclism.ro/filme/party.wmv

 

    este un filmulet cu petrecerea de vineri de la etrusco,  are 7.7mb cam 3 min si merita vazut

.....imi cer scuze pt calitate si  pt ca nu am filmat mai mult

cativa or sa se regaseasca in film......este interesant :cheers:

ps multumesc lui smokey pt ajutor si lui dobrescu

 

ps  pt mine unul a fost foarte interesant, asta fiind prima mea plecare din judet, vizionare placuta :cheers:

:cheers: mi-a placut nepoate filmuletzul, cind mai ai nevoie de spatiu pt depus filme vb si tu cu mine nepoate ca spatiu e la greu, sa vezi cum faci sa dai pe aci sa dam o tura....... :cheers: --- pupa lumea din partea mea si spor la viteza si aveti grija la gropi......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: mi-a placut nepoate filmuletzul, cind mai ai nevoie de spatiu pt depus filme vb si tu cu mine nepoate ca spatiu e la greu, sa vezi cum faci sa dai pe aci sa dam o tura....... :cheers: --- pupa lumea din partea mea si spor la viteza si aveti grija la gropi......

salut roby,...

...... ma bucur sa te vad pe aici,...... poate iti schimbi si tu religia si treci la 2 roti............ :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce adevaraciune! :cheers:

 

:cheers:

 

ohoo a fost ceva lume vineri la etrusko.....

pai hai sa le aratam filmul patronilor de la Etrusco sa vada ce clientela au pierdut.

:cheers: :cheers:

Editat de Hannibal
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
ghost imi place. chiar ai talent. vreau imaginile sa le bag in emisiune.

multumesc........cu cea mai mare placere.......filmuletu este la mine in calc facut pt standardul tv, are 90Mb si iti pot trimite un cd............... :cheers:

 

ps. filmuletul e facut in graba, nu am prea stat de el,.... dar am muncit la propriul meu spot tv 3 zile pt 45 de secunde............concluzia: intodeauna se poate mai bine :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

evident ca se poate si mai bine.

de exemplu uite ce-am reusit eu in 2-3 ore. Prima data cand fac asa ceva.

 

http://83.166.193.239/sorinake/gata1.wmv

 

Asta sa bagati in emisiuni minca-va-sh.

 

Sorinake

sorinake, abia acum am apucat sa vad filmuletul tau,.............super misto..........lasa-te de job si apuca-te de editari video..... :what: :laugh: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

frumos f.f.f. frumos ghost ! nota 10 ! pacat ca n-am ajuns si eu la etrusco... m-au luat fetele la ziua unei gagici de la medicina ... si ata ete! a iesit si petrecerea noastra frumos da' nu prea a fost nici un motor ... si deci nu prea mi-a placut! acum ca am vazut ce a fost la etrusco ma cam oftic... :what: :baldy: poate data viitoare! :laugh: bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...