Sari la conținut

Carte Tehnica Motociclete


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

ieri cautand o carte de multiplexoare am gasit o carte de motociclete ... :). Nu stiam ca am asa ceva ... adik nu io ... batranu'. E de prin 65, oricum scrie de m72, ij, ... are 288 pagini (A5). Fiindca e bestiala ... am scanat-o. 100 dpi jpeg progressive 80% quality. 40 mega toate. Mai jos nu se poate la calitate ...

 

Eu pot sa o urc pe web dar nu am la cine .... :angry:

 

Poate Demostene are loc la el pe site...

 

Cartea e scrisa de D. Vochin.

 

Astept propuneri. Scanarea am facut-o A4 (2 pagini de carte pe un fisier). Fiecare poza are cam 300k.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Acu cartea e la mine, thanks ... insa daca vrei s-o facem publica, da-mi un cd cu scanarile si o public io s-o vada/copieze toata tumea. Am teava buna (fibra) la servici si 40 MB chiar nu mai sunt asa multi, sunt destui cei care au renuntat la dial-up pentru cablu sau au la munca teava.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acu cartea e la mine, thanks ... insa daca vrei s-o facem publica, da-mi un cd cu scanarile si o public io s-o vada/copieze toata tumea. Am teava buna (fibra) la servici si 40 MB chiar nu mai sunt asa multi, sunt destui cei care au renuntat la dial-up pentru cablu sau au la munca teava.

Da mosh. Io maine la arc o sa aduc 2 rw. Unul lui Demostene si Axa sau EasyRider. Vedem noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara sa promit nimic am sa incerc sa aranjez pentru un spatiu de hosting pentru cartea ta (eu lucrez la iNES, dar nu la departamentul internet ci la advertising). Ar fi pacat sa nu poata beneficia de ea toata lumea.

 

@Baiazid: lasa-mi te rog un numar de telefon sau trimite-l pe adresa emilian.savu@ines.ro pentru cazul in care reusesc sa aranjez treaba si vreau sa te gasesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara sa promit nimic am sa incerc sa aranjez pentru un spatiu de hosting pentru cartea ta (eu lucrez la iNES, dar nu la departamentul internet ci la advertising). Ar fi pacat sa nu poata beneficia de ea toata lumea.

 

@Baiazid: lasa-mi te rog un numar de telefon sau trimite-l pe adresa emilian.savu@ines.ro pentru cazul in care reusesc sa aranjez treaba si vreau sa te gasesc.

07 666 18036

212-1761

 

Mircea.

 

Eu am facut 2 copii pe CDRW pe care le-am impartit lui easyrider si cristi (nu stiu ce nick are). Mai vine o carte de la VX. O sa o scanez si pe aia. Nu e necesar sa le punem chiar pe net. Putem sa le raspandim pe CD.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am rezolvat-o. Am notat si numarul tau.

Daca reusim sa ne vedem in weekend, luni le pun pe net.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oki. ca sa ma recunosti: fatza o am tot pe aia din profil + niste okelari de vedere cu rama subtire de otel. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci am intrat in posesia datelor. (10x to Mircea)

Maine, pe seara cel mai probabil, cei interesati vor putea incepe download-ul. Adresa este emil.ines.ro. O sa o postez si ca topic separat, dar deocamdata este goala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci am intrat in posesia datelor. (10x to Mircea)

Maine, pe seara cel mai probabil, cei interesati vor putea incepe download-ul. Adresa este emil.ines.ro. O sa o postez si ca topic separat, dar deocamdata este goala.

Merci. 20x si pentru tine ca .... normal tu o hostuiesti.

Astept de la VX inca una sa o bag la scaner. Dar intr-o zi cand e shefu' in delegatie ca scanerul rapid e la el pe calculator. Al meu e dintr-ala care intai face o ora warming, o ora preview si dupa aia iti da eroare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...