Sari la conținut

Cum Imi Aleg Echipamentul De Protectie


Postări Recomandate

Alegerea echipamentului

 

Seek, and you shall find..

:burnout:

John

 

100% filmu de pe idbm no sa te ajute :)

Scuze de offtopic :crack:

 

Apai ii simplu :crack: .....cizme, pantaloni, genunchere, body armour(plasa sau cum vrei tu), tricou care sa vina peste...manusi...un camel bag(rucsac) ii foarte practic....si o casca de cross....si niste ochelari pt casca......totu dupa cat te tin fondurile si asa.......

Pe mine mau caostat tricou+pantaloni(alpinestars), body armouru(ufo scorpion), cizmele(alpinestars tech 3), casca(airoh s4) si ochelarii(scott 89)....totu 650euro....genunchere si manusi am avut deja de la bike.....si acuma vreau sa imi iau un camel bag...

 

Pace :P :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

100% filmu de pe idbm no sa te ajute :crack:

Scuze de offtopic :ok:

 

Apai ii simplu :ok: .....cizme, pantaloni, genunchere, body armour(plasa sau cum vrei tu), tricou care sa vina peste...manusi...un camel bag(rucsac) ii foarte practic....si o casca de cross....si niste ochelari pt casca......totu dupa cat te tin fondurile si asa.......

Pe mine mau caostat tricou+pantaloni(alpinestars), body armouru(ufo scorpion), cizmele(alpinestars tech 3), casca(airoh s4) si ochelarii(scott 89)....totu 650euro....genunchere si manusi am avut deja de la bike.....si acuma vreau sa imi iau un camel bag...

 

Pace :crack: :)

Oooopsies!! :crack:

De doua ori am trimis link-ul ala in loc de ce trebuia.. :crack: Cre'ca am nevoie de ceva somn.. :ok:

 

AICI e ceea ce voiam sa pun.. :burnout: My bad.. :hurt:

:P

John

 

PS: Si filmul e destul de :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...