Sari la conținut

manual MINSK


young rider
 Share

Postări Recomandate

mda...

Am vb de cateva ori ku el , a vrut sa imi vanda shi minsk-ul , dar cand mi-a cerut 500 de parai pe el.....i-am zis ca mi-am kumparat de la altcineva , shi , nu prea mai vrea sa ne intalnim sa imi dea shi mie cartea aia sa o trag la xerox....asta s-a intamplat akum vreo luna,doua...

altcineva nu are??? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
incearca orientativ, asa, ca nu e nava spatiala....

ONTOPIC:

mda, ca in cel mai rau caz, doar ORIENTATIV poti strica ceva... :baldy:

 

incearca totusi sa gasesti manual. IMHO. contacteaza-l pe mishu canishu, din cate stiu, el avea la un moment dat, si e de treaba, te ajuta.

 

 

OFFTOPIC:

citeam pe dansmc.com cum a incercat americanu sa scoata simeringurile de la furca de la nu stiu ce motocicleta, si la prima incercare, desi avea manualul, a zis ca rumanu (doar n-o fi nava spatiala), si nu numai ca i-a luat 3 ore sa desfaca furca, tuburile etc, dar a stricat simeringurile.

 

i-a mai luat inca 45 de minute sa citeasca si sa inteleaga cum se scot "ca la carte", si a refacut operatiunea in mai putin de 15 minute.

 

deci nu dati cu paru' da' io-s in favoarea manualului, pentru lucruri mai complicacioase, care par simple la prima vedere.

 

acuma nu zic sa citesti manualul de cate ori vrei sa speli motoru' :laugh: dar ai grija...

 

salut si numa bine.

Editat de ares666
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...