Sari la conținut

Vreau Sa Imi Cumpar Un Motor 125cmc.


Postări Recomandate

Mai am un pic si incep scoala pentru A1 si as vrea sa va intreb ce motociclete sunt la clasa 125cmc de preferabil a nu fi enduro in rest toti ce stiti pentru 125cmc , va rog sa postati si sa imi spuneti si cu niste poze daca se poate.Multumesc mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce poti face cu el in bucuresti?sa merg pe strada cu el.

Ba tu esti nebun,ce glume ai fratie.In primul rand vorbeste normal sa intelegem si sa te putem ajuta iar apoi citeste forumul ca e plin de sfaturi si cand ai sa ne mai cunosti cat de cat atunci sa incepi cu glumitze ca nu dam in ghioc sa aflam ca tu vrei sa mergi pe strada si stai in bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt prea multe modele de 125 ca sa le enumeram aici.

Precizeaza macar cati bani ai disponibili, ce inaltime, cate kilograme si ce preferinte... vrei carenat, naked, chopper, clasic; 2 timpi/4 timpi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am asa 1.75 , 60kg , si cam 4000 de euro , vreau ceva de 125cmc or ce ar fi fara preferinte si de acolo aleg eu , de preferat ar fi aprilia sau derbi depinde ce parere aveti si voi.

 

 

ps(seby_mf):nu cred ca am intrat pe acest forum sa fac glumite cu voi sau sa fac misto , am zis doar ce am crezut , probabil ca ai chef de cearta si nu ai de cine sa te iei, ai vazut si tu ca sunt nou pe forum si esti tare in gura,eu zic ca mai intai ar trebuie sa iti verifici tu comportamentul nu eu , pentru ca am raspuns destul de ok.

Editat de zvast!c
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta e cel mai puternic moto de 125, cel mai manevrabil si indicat pt oras.

http://www.mz.ro/modele/125_smgan.html

Nu e enduro, e supermoto. o combinatie care ia ce e mai bun de la mobrele de sosea si de tarla. Ideal pt incepatori.

 

singurul amendament e ca pe site-ul ala nu te baga nimeni in seama. Importatorul MZ in Romania este de anul asta Ural Moto www.ural.ro. Daca te duci la ei cred ca si au la test drive un SM Gangsta 125

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...