Sari la conținut

O parere a voastra se poate?


FCS
 Share

Postări Recomandate

Draga COXANELULE mancati-asi planetara ta..... :cheers: e o ideee buna ceea ce imi sugerezi tu dar inca nu stiu pretul de la 750 si daca tot e nu imi iau 750 imi iau ( 1 mie )

1000 :cheers: ...de frica ....nu imi este, ca daca inca era frica in oase nu imi mai luam deloc.

 

asa ca....... 10x pt sfat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io in locu' tau mi-as lua o Honda 600 RR , parerea mea , chiar daca o fi proasta , dar una de o mie ...... chiar daca nu-ti e tie frica ....... e foarte foarte :cheers: , nush ai cerut pareri .... asta e a mea....si eu imi doresc o MV Augusta de 1 mie la 18 ani , dar vreau sa implinesc si 19 ani :cheers:

Numa' bine la toti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga bosket.....costelus....aaaa FCS parerea mea ca la modelele 2005 ale acestor doo marci nu prea mai sint diferente tehnice impresionante.....designul face totul....tu aici ai intrebat ceva de genu' "ce este sarutul ptr tine?"....nici chiar Marele Tigan nu poate face diferenta de putere/handling la asemenea motoare :cheers:

Sa sti ca niciuna nu iti va oferi un mare + fata de ce ai avut tu la putere ci doar la handling.....daca vrei un 600 care sa iti ofere mai mult sti ce ai de facut :cheers: ....daca vrei ceva mai mare....ia-ti un gix de 750 care iti ofera ce iti ofera un miar la bani mai putini.

Parerea mea

 

ps: pot sa iti cer prietenia? :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parerea mea este ca gixxerul este mai stradal (ala de 600) are cel mai liniar motor si cea mai comoda pozitie de pilotaj ...

 

CeBeRe-ul este ceva mai ... racing .. impune o pozitie mai aplecata ceea ce nu e chiar misto prin oras ... depinde ce vrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sfat sincer

cumparatzi o kawa de 600, aaaaa adica 636 :laugh:

daca tot vrei ceva mortal si super manevrabil si etc etc

coxane cum de nu ai sugerat de la inceput asa ceva, cine stie cunoaste, nu ???

sau cumva nu vrei sa aiba toti motoare ca noi ?

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wawww ! Ce mistoo! Da 636 e motocicleta recomandabila!!

 

Te sfatuiesc si eu sa achizitionezi una ! E un 636 foarte frumos si la pret foarte atractiv pe la "vanzari" merita sa-l vezi ....

 

@ Coxane vezi ca ai o scama pe umar ... pot sa te perii un pic?

 

 

coxane cum de nu ai sugerat de la inceput asa ceva, cine stie cunoaste, nu ???

sau cumva nu vrei sa aiba toti motoare ca noi ?

 

:laugh: Falsule! Te vede lumea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...