Sari la conținut

Pt Cine Are Chef De Plimbari Si Nu Are Cu Cine....


noro
 Share

Postări Recomandate

:huh: si s'au facut 200 de pagini :ok: motiv de beuta :huh:

elena.. u erai pasagera la seby..... iar in fata ta era Dezu. corect? :D

ach, ce frum e. vreau si eu!!!!

da eu eram pasagera la Seby, in fata era Dezu si mai in fata era Radu &co.

 

in pixda matii, sa mai zic????????????

 

deci plecam :cheers: :eek:

:wink: mori de ciuda asa-i? ti-e dor? asta vreau, ca sa plecam naiba iar in excursii ;) :bier:

 

copii. sambata la 10 ne intalnim la academie. vom face o vizita bulgarilor . mergem la ruse sa mancam ceva, sa bem o cafea si inapoi. deci, care se baga ?:hug: :P

eu merg...cu o singura conditie...eu mai mult de 120-130 nu pot merge...asa ca...ori o luati inainte si va ajung eu pe undeva ori nush... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da eu eram pasagera la Seby, in fata era Dezu si mai in fata era Radu &co.

:huh: mori de ciuda asa-i? ti-e dor? asta vreau, ca sa plecam naiba iar in excursii :huh: ;)

eu merg...cu o singura conditie...eu mai mult de 120-130 nu pot merge...asa ca...ori o luati inainte si va ajung eu pe undeva ori nush... :ok:

Lasa Raven ca si eu merg incet ca abia am invatat sa schimb singur vitezele :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......

eu merg...cu o singura conditie...eu mai mult de 120-130 nu pot merge...asa ca...ori o luati inainte si va ajung eu pe undeva ori nush... :huh:

 

Daca e punem mana de la mana si facem rost de un cearceaf si il folosesti pe post de panza ... castigi 5 - 10 CP si probabil se va duce in 160 :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa raven ca vin io usurel cu tine :huh:

:cheers: you are the best!!! :ok: :huh:

deci pt sambata nu imi fac planuri ;)

 

Meteo, sambata, la Rousse Max: 13° C / Timp frumos soare.

si in bucuresti: Max: 11°

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa nu exageram cu glumele :wink:

Da........probabil ai dreptate...........nu ma cunosti.........nu te cunosc.........am sa ma abtin sa mai fac comentarii :cheers: :huh: :huh: ;)

Imi cer scuze ca am vrut sa ma bag in seama :ok: :eek: :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma dar de o Vama Veche cu dormit o seara acolo ce parere aveti ? Plecat Sambata dim .. .mers lejer si Duminica ne intoarcem (ca sa avem timp de o betie si de un foc de tabara)

Pana mea sunt doar 320 Km :cheers:

 

Luam de baut de la granita cu BG, deci ieftinache.

Editat de ovi84
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci ramane asa:

 

Bucuresti - Ruse - plecare sambata, de la Academie, la ora 10

- aproximativ 70 km pana acolo

- vremea: sambata, la Ruse Max: 13° C / Timp frumos soare. In bucuresti: Max: 11°

- Bucuresti - Giurgiu - Ruse (asta e traseul nu?)

 

cat priveste varianta lui Dezu...nush, parca momentan as face un Ruse...so...vedem

Editat de raven30hell
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma dar de o Vama Veche cu dormit o seara acolo ce parere aveti ? Plecat Sambata dim .. .mers lejer si Duminica ne intoarcem (ca sa avem timp de o betie si de un foc de tabara)

Pana mea sunt doar 320 Km :cheers:

 

Luam de baut de la granita cu BG, deci ieftinache.

daaaaaaaaaaaa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inteleg ca se vor face 2 grupuri :cheers: aveti de unde alege :huh:

 

Si la ruse ce se petrece .. doar o scurta plimbare ? Vezi orasul si te intorci ?

la vama ma gandesc ca poti sta ieftinache , foc de tabara, bauturica ieftina , gratar (Cumparaturi de la supermarket - Peny store) ..

 

+ la ruse soto sunt kokalari din buc care se ingramadesc la preturi mici .. catre vama presupun ca e drumul liber si liniste ... deci e pe placul meu/nostru.

Editat de ovi84
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am fost la Ruse niciodata de aceea vreau sa merg :cheers: oricum si in vama vreau sa ajung curand :huh:

 

so, eu am facut topic separat: /index.php?showtopic=176442

 

daca e frumos nu are rost sa mergem la ruse . stricam aiurea benzina si timpul .. asa mergem in vama , stam peste noapte , foc paranghelie

 

a zis cineva PARANGHELIE . aia o facem in vama nu la ruse . la ruse mergem doar pt o zi si e foarte boring

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e frumos nu are rost sa mergem la ruse . stricam aiurea benzina si timpul .. asa mergem in vama , stam peste noapte , foc paranghelie

 

a zis cineva PARANGHELIE . aia o facem in vama nu la ruse . la ruse mergem doar pt o zi si e foarte boring

 

Lasa ma ca si la ruse e frumos ... faci ... faci .. pana mea , nu stiu ce faci dar faci ... te plimbi si mananci orez :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...