Sari la conținut

Trasee Saptamanale (sper)


Grigu
 Share

Postări Recomandate

Nici o problema. Mergeti la arc. Eu o sa vin la urmatorul intalnirea care stabiliti... :lol:

ride diseara pe la 7 prin centru? gasim o terasa pe undeva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 192
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu unul nu ma simt deloc complexat/frustrat de motoristi si EVENTUALELE fite ala lor. Si aseara am mers cu scuterul in Bikers fara probleme. In principiu, eu cred ca ajung la arc in seara asta, mai ales ca am cativa pretini cu SS care vor sa vina si ei. asa ca daca vreti... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu unul nu ma simt deloc complexat/frustrat de motoristi si EVENTUALELE fite ala lor. Si aseara am mers cu scuterul in Bikers fara probleme. In principiu, eu cred ca ajung la arc in seara asta, mai ales ca am cativa pretini cu SS care vor sa vina si ei. asa ca daca vreti... :lol:

nu e vb de frustrari sau complexe...

e vb ca miercurea e ziua lor.

sa te duci aiurea cand se intalnesc ei e potential motiv de cearta. mai ales daca te duci "organizat".

motoristii au un sentiment de superioritate fara de scuteristi (crede-ma ca nu vreau sa intru in subiectul asta ca nu-l mai termin).

pt nervii mei zbuciumati :) mai bine ma plimb prin BUcuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

he he. cand am zis frustrari/complexe nu m-am referit neaparat la ceva negativ/jignitor pentru un scuterist. cu alte cuvinte, am vrut sa spun ca putem privi oarecum situatia de la egal la egal, fara diferentieri "ala are 120 de cai, deci este la alta clasa, deci se intalneste/da cu ai lui". nu suntem la curse pe pista la grupe pe cc, suntem toti oameni care circula pe 2 roti pe drumurile publice si respecta aceeasi legislatie in vigoare si se saluta cand se intalnesc in trafic. pt a face putina prietenie nu trebuie sa ai acelasi model/marca de scuter sau de motor. :lol:

 

P.S. eu incerc totusi sa jung in seara asta la arc pe la un 19:30.

Editat de andrew
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne :) ce-aveti oameni buni? Toata lumea se aduna si 2 posturi mai incolo nu mai e nici un doritor :moto: Io ma duc la arc la 18:45. Daca veniti, bine, daca nu, tot bine. Sper sa veniti cat mai multi...

 

Bafta! :lol:

 

Repet, niciun motociclist nu are nimic impotriva sa mergem si noi scuteristii. Acum vreo 2 luni ne-am adunat 6 scutere si nimeni nu ne-a zis nimic! Si nu, nimeni nu se uita urat la tine...

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne :moto: ce-aveti oameni buni? Toata lumea se aduna si 2 posturi mai incolo nu mai e nici un doritor :nono: Io ma duc la arc la 18:45. Daca veniti, bine, daca nu, tot bine. Sper sa veniti cat mai multi...

 

Bafta! :lol:

 

Repet, niciun motociclist nu are nimic impotriva sa mergem si noi scuteristii. Acum vreo 2 luni ne-am adunat 6 scutere si nimeni nu ne-a zis nimic! Si nu, nimeni nu se uita urat la tine...

:moto: /index.php?...hlite=mcdonalds

crede-ma ca ma calmez greu ...

mai bine sa nu ma enervez.

deci personal nu merg...

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate eu n-am mai putut ajunge, am fost prins cu niste treaba si deja se facuse tarziu cand am terminat. :) dar ma revansez sigur peste 2 sapt cand o sa fiu intors din concediu.

 

putina lume?! un amic de-al meu a fost pe acolo pe la 7:30 si cica erau destui. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in weekend munte , ceva? sau iar plec de nebun singur?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate eu n-am mai putut ajunge, am fost prins cu niste treaba si deja se facuse tarziu cand am terminat. :moto: dar ma revansez sigur peste 2 sapt cand o sa fiu intors din concediu.

 

putina lume?! un amic de-al meu a fost pe acolo pe la 7:30 si cica erau destui. :lol:

 

 

eu am fost la 6:15......la 7:30 e altceva... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca linkul meu cu motofascismul nu impresioneaza pe nimeni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca linkul meu cu motofascismul nu impresioneaza pe nimeni...

 

man, eu cu toti motoristii pe care i-am intalnit m-am inteles f bine. acum na, nu zic, or mai fi si uscaturi cum sunt peste tot, dar asta nu inseamna sa generalizam. in rest :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man, eu cu toti motoristii pe care i-am intalnit m-am inteles f bine. acum na, nu zic, or mai fi si uscaturi cum sunt peste tot, dar asta nu inseamna sa generalizam. in rest :lol:

si eu m-am inteles bine.

nu era o generalizare evident.

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai sambata lumea mai are treaba ... duminica ce are ???sau chiar in timpul saptamanii

 

Dar nici macar o alta propunere nu a venit.... Mesajul totusi e din marti.....

 

In timpul saptamanii lumea nu are treaba ? lol

Editat de rombaer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca apuci sa citesti asta si esti dornic sa scapi de bucuresti, atunci vino cu scuterul sambata(18.08.2007) ora 10:00 in parcare la Billa de pe Barbu Vacarescu, plecare spre Giurgiu.

Incercati sa va anuntati prezenta aici. Va asteptam :cheers:

Editat de VladuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pana mea... la Giurgiu am fost cand am plecat in Bulgaria.

e un oras mic si urat ( parerea mea - poate n-am vazut destul ).

daca nu merge nimeni la munte / mare / padure m-as baga si eu.

ajungem la Giurgiu si facem....ce?

dati o raita si prin Ruse?

P.S cea mai oribila ciorba de burta e in Giurgiu, depun marturie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca apuci sa citesti asta si esti dornic sa scapi de bucuresti, atunci vino cu scuterul sambata(18.08.2007) ora 10:00 in parcare la Billa de pe Barbu Vacarescu, plecare spre Giurgiu.

Incercati sa va anuntati prezenta aici. Va asteptam :cheers:

 

Nu inteleg eu. Postat la ora 12.10 ? Si plecare la ora 10 ?

 

Ieri mai am intrebat si nu a vrut nimen. Azi deschid topic si ati plecat deja. Mergeam si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg eu. Postat la ora 12.10 ? Si plecare la ora 10 ?

 

Ieri mai am intrebat si nu a vrut nimen. Azi deschid topic si ati plecat deja. Mergeam si eu.

as fi mers si eu pana la urma dar m-am trezit la 11 :o

maine munte, ceva?

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...