Sari la conținut

Accident In Timisoara Langa Kappa - 15.08.2007


mac
 Share

Postări Recomandate

tocmai m'a sunat o prietena sa ma intrebe daca sunt bine vazand ca a fost un accident in Timisoara langa KAPPA

nu stiu sa va dau mai multe detalii

 

sa speram bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am vazut azi un acident langa Pizza Poly pe Aradului(poate e vorba de acelasi),cred ca era un scuter si baiatul care era cu el era usor lovit la cap,din pacate eram in graba cu masina si pe celalalt sens asa ca nu am putut opri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am auzit de accidentul de la kappa. "ceva motor rosu... scria parca aprilia" spune sursa mea.

si in plus am vazut multe motoare in fata la spit municipal... cam de la pranz pana seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri dupa masa , Sebi se deplasa pe ialomota cu Aprilia pegaso regulamntar …in fata la kappa i-a sarit in fata o femeie care iesise dintr-o masina. Nu era trecere de pietoni, nimic. A lovito direct , Sebi a zburat in cap cazand pe omoplat . noaptea trecuta a fost operat , osul era facut aschii , are o tija si 4 sarme , 6 luni va sta in ghips , si apoi va fi redeschis pentru a I se inlatura tija si sarmele probabil.Sper sa nu existe alte complicatii.

 

Politia spune ca vina e a femei care a tranversat fara cap. Ce pot sa mai spun…

 

Ii dorim lui Sebi insanatosire grabnica si fara sechele. Grija la condus si folositi protectii…

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am vazut azi un acident langa Pizza Poly pe Aradului(poate e vorba de acelasi),cred ca era un scuter si baiatul care era cu el era usor lovit la cap,din pacate eram in graba cu masina si pe celalalt sens asa ca nu am putut opri.

baiatul se numeste remus. am fost internat cu el la clinici . s-a lovit la cap pt ca i-a sarit casca. azi s-a externat . ii dorim insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...