Sari la conținut

Please O Parere....


tudorik92
 Share

Postări Recomandate

As vrea sa imi vand actualul meu scuter ....aprilia sr 50 ......sa mai pun ceva sa imi iau o aprilia factory noua......ce stiti despre acest scuter ? bun....rau.....( motorul )....performante......viteza ...........fiabilitate ......etc . Ceva pareri despre acest scuter .......sau daca imi recomandati o alta marca sau alt model mai bun..

....astept pareri....Asfalt uscat si salutari cu farul................... :cheers: :o

post-20581-1187419024_thumb.jpg

post-20581-1187419148_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine ia-ti rs50. Chiar daca il vei lua second hand, la banii aia gasesti un model de prin 2004. :lol:

 

 

degeaba....nu imi place rs...mie imi trebe cu variator...nu imi trebuie unu k sa tot "amestec"in cutia aia de viteze.....si in plus da il iei factory-ul pe firma nu mai platsti TVA-ul....si economisesti aproape 400 E din aia 2xxx...deci ies undeva la 1700 E .....si nu mam uitat la pret in primul rand.....vreau sa stiu mai multe despre performante.....

:cheers: :o :D ....

 

P.S problema care o am la sr 50 ii variatorul care se simte k ii uzat ...cam cat costa unul>?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Citeste oleaca aici de performate, cam cu ce se lauda ei :cheers:

http://www.speed-sports.com/motorscooters/...rs/sr50_05.html

 

Am mers si eu pe un sr 50 si mi se pare super fain. Urmaresc forumul de cateva luni tot vreau sa-mi iau si eu un scooter da momentan nu am bani :o , mi-ar place si mie un aprilia da la 2500 euro e mult prea mult pt un scooter .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da...alexx are dreptate, vara-meu si l-a luat din italia cu 2600 de la reprezentanta, deci fa un calcul... Ala din poza a 2-a nu e factory din cate stiu eu, e aprilia sr50 r, e un scuter bun, personal nu ma omor dupa cum arata. Merge bine, sunetul de la motor e :cheers:, are plasticele super bune pe el, din fibra cred ca sunt, e destul de inchegat, ca si performante imi place cum merge, desi limitat ia 60, are demarajul bun. De probleme nu pot sa-ti spun ca doar e nou, si e aprilia :o

 

Daca ai bani, go for it!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
As vrea sa imi vand actualul meu scuter ....aprilia sr 50 ......sa mai pun ceva sa imi iau o aprilia factory noua......ce stiti despre acest scuter ? bun....rau.....( motorul )....performante......viteza ...........fiabilitate ......etc . Ceva pareri despre acest scuter .......sau daca imi recomandati o alta marca sau alt model mai bun..

....astept pareri....Asfalt uscat si salutari cu farul................... :cheers: :)

e magnific

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...