Sari la conținut

Salut La Comunisti!


SAVAGE_GUY
 Share

Postări Recomandate

Asa cum zice si titlul asta caut, va rog nu sunt milionar american si nu caut sa il iau sa il vand cu 5 milioane de euro in spania sau germania.... :cheers: :o

 

Deci...

 

Caut ij 49, da mere si un 56 daca nu gasesc cel pe care il vreau, inmatriculat sau inmatriculabil, in stare ok, pentru ca de 2-3 ori am avut asa ceva si de fiecare data s-a intamplat ceva si nu il mai am, nu il vreau chopper sau nu mai stiu cum...dupa ce il cumpar caut piese la ea..... anunt io lumea.

 

Daca cumva nu aveti voi dar are altcineva, un preten, o bunica...etc...va rog puteti s ama anuntati prin pm

 

De asemenea o sa caut mecanic pt partea de mecanica.

 

Daca cumva acest topic deranjeaza, sau nu este locul lui aici...va rog sa il stergeti.

 

DACA NU GASESC SI NU GASESC..IMI PLAC MOTOARELE GEN IJ 49..PT CA ESTE UN MOTOR ONEST SE VEDE TOTUL ESTE STI; RAT BOBBOR PT MINE, DECI POATE IMI DATI IDEI SPRE ALTCEVA DE GENU ASTA!!!!!

 

--- Mesaj completat în 21 Aug 2007 06:31 -------------
sau un bmw r 23...da stiu ca se cere pe el la bani de imi aduc aminte de mosu ala care mi - a cerut pe un fiat 500 10.000 d eeeeeeeeeurooooooooooo!!!!!!

 

--- Mesaj completat în 21 Aug 2007 06:46 -------------
Sau orice motor in 2 timpi, un singur cilindru, vreau sa am cu ce s ama joc la iarna.....

Editat de SAVAGE_GUY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

We'll do ... sa vad ce se mai da pe aici poate dau si de un ij ... adica stiu unul :o , iti fac rost de nr de telefon deseara, e inmatriculat, cu ataj parca destul de intretinuit. Acum sper ca fii dispus sa faci un drum pana aici dupa el ... daca vrei mutam conversatia pe mess thunderbyte_05 ...

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare pt cei ce au ij cu 1 cilindru.....credeti ca are vreo sansa sa faca fara atas ce fac uralurile alea cu ata...adica light enduro.....

 

 

 

ma gandesc ca o fi puterea mai mica, dar si greutatea e la juma fata de astea cu atas...voi ce ziceti....sa zic ca pleci intro excursie mai lunga si trebe sa treci si asa ceva....

 

--- Mesaj completat în 22 Aug 2007 19:36 -------------
hai tovarasi nu se gaseste si pt mine unu din 49.....va rog........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...