Sari la conținut

Intilnire Rebel Biker Oradea (tamaseu) 7-9.09.2007


popi
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
:scratch: :what: Pai ne-am si intors deja, cu norocul istoric deja al grupului Iron Horse Riders, neudati de macar un picur de ploaie, atit la dus cit si la intors. :P Cu toata tentatia de a participa la cheful prietenilor din Seth, o parte din noi, ne-am strins pina la urma 4 motoare, am participat la una dintre cele mai bine organizate intruniri de anul acesta. Apa termala super si bazinul curat, organizarea de exceptie, cu paza discreta si eficienta, scena si instalatie audio de calitate, au cintat printre altii, faimoasa Emese (grupul Rolle din Miercurea Ciuc), irlandezul Tom Ros, ungurii de la Beatrice. Gazdele amabile si atente, au oferit conditii foarte bune, multa si variata mincare si bautura de cumparat, (inclusiv mincarea traditionala Bograci) Concursurile au fost bine organizate, iar premiile aveau cupe, dupa defilare s-a organizat in Oradea tot profesionist si recitalul streetfighter al ungurului multiplu campion Erdos Csaba. Parca a citit si politia propunerile pentru intruniri facute de Tafu, pentru ca ne-a tinut seful ei de pe scena o prelegere moralizatoare. :-L Ca reactie toti bikerii s-au dus sa manince, desi politia s-a purtat ok. Cu toate ca in Bihor vremea a fost acceptabila, a plouat doar simbata dimineata, cu soare si destul de calda, taxa de intrare modica (20 ron), participarea in primul rind a bikerilor din Oradea si bihor a fost foarte modesta, mai ales vineri. Simbata a fost destul de multa lume, dar probabil ca temperatura care pentru noi clujenii era buna, era prea scazuta pentru localnici. Oricum a fost o intrunire superreusita care a placut tuturor, ne-am simtit excelent si vom mai merge acolo. Felicitari clubului Rebel Bikers! :) Normal ca vom pune si poze la sectiunea respectiva a forumului, ca am facut cred sute. :baldy:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...