Sari la conținut

scuter 4 timpi


lucianbiker
 Share

Postări Recomandate

pretul corect as dorii.!!!!! arata beton ,km,cai,propietari,etc,cat mai multe amanunte.DANKE

 

 

Primul proprietar, luata de la reprezentanta. Are acum 4000km facuti numai de mine, vit max 120, putere 13cp, necazuta, arata si se comporta f bine si sportiv.

As vrea sa o dau numai daca imi gasesc un touring de 400-600.

Daca te intereseaza tel meu e 0723288407-Horia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
are cineva un scuter bun ,ceva  de maxim 200cc si in 4 timpi? am incercat scuterul de 125 cc de la first bike si pot sava asigur ca s-a situat sub asteptari,cu toate ca pretul este de 1600euro!!!!!!!! multumesc pentru sfaturi celor care au raspuns la tema "suter first bike"

daca crezi ca te-ar putea interesa un YAMAHA MAJESTY DX de 250 cmc pe la vreo 2200⏠are 21 de cai top speed 140, sunt al doilea proprietar, 18000 km an 99.nici o cazatura.problema e ca e inscris pe italia.

POATE CINEVA SA-MI SPUNA CAM CAT AR COSTA INSCRIEREA LUI IN TARA?! :cheers: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca crezi ca te-ar putea interesa un YAMAHA MAJESTY DX de 250 cmc pe la vreo 2200⏠are 21 de cai top speed 140, sunt al doilea proprietar, 18000 km an 99.nici o cazatura.problema e ca e inscris pe italia.

POATE CINEVA SA-MI SPUNA  CAM CAT AR COSTA INSCRIEREA LUI IN TARA?! :cheers:  :friends:

Cum ai de gand sa-l inmatriculezi in Romania daca tu nu ai cum sa dovedesti cum a intrat in tzara, factura din italia, act de vanzare cumparare cu propietarul in cazul in care l-ai luat de la privat, CMR daca a venit pe tir etc etc.

Chiar daca daca toate actele sunt OK, daca nu i-ai platit vama la max 25 zile dupa ce a intrat in tzara mai adauga 25 mil amanda :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...