Sari la conținut

Cagiva mito personalizare


Hector18
 Share

Postări Recomandate

mi-am cumparat de curand o cagiva mito si m-am gandit sa o pun la punct. sa ii fac o revizie tehnica sa ii trag o vopsea nous si sa pun ceva abtibilde pe ea. deocamdata nu e gata dar o sa mai pun poze cu ea cand o sa fie gata(sa mai strang ceva bain de craciun si apoi o vopsesc)

post-49-1102776454_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos motor... :baldy:

De ce nu incerci sa-l duci la cineva cu un aerograf?

Asta daca ai bani, bine inteles.

Daca te intereseaza, ti-as putea arata ceva modele pe care ai putea sa le pui pe motor si tu nu trebuie decat sa gasesti pe cineva care sa ti le faca.

 

Bafta :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Hector18, parerea mea e ca arata mult mai bine asa cum e in avatar decit in poza aia care ai pus-o tu :what: ....Eu personal as lasa-o asa, dar in fond conteaza sa iasa cum iti place tie :laugh: .

S-o stapinesti sanatos si multi km fara evenimente :baldy: !

Editat de Luc_zxr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor va multumesc pt urari. Nu am bani destui ca sa o duc la un aerograf bun, si pe la mine prin zona nu prea cred ca gasesc. Dar carenele mi-le vopseste un vopsitor bun, care a lucrat si in germania. Sper sa iasa asa cum imi doresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PT elf_away:

Nu o vand ca sa imi iau un RS din urmatoarele motive:

-e modelul cel nou de la cagiva, si am dat pe el numai 1600 euro si e si inmatriculat, o aprilia rs model nou ma costa undeva peste 2000 euro(intradevar merge mai tare aprilia) dar uite in continuare

-are motor de 180 cc( kit polini)

-aprilia are de 125, a merge ceva mai tare ,pana pe la 175-180 km/h

-motorul e in stare foarte buna

Cam asta e parere mea. Voi ce credeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PT elf_away:

Nu o vand ca sa imi iau un RS din urmatoarele motive:

-e modelul cel nou de la cagiva, si am dat pe el numai 1600 euro si e si inmatriculat, o aprilia rs model nou ma costa undeva peste 2000 euro(intradevar merge mai tare aprilia) dar uite in continuare

-are motor de 180 cc( kit polini)

-aprilia are de 125, a merge ceva mai tare ,pana pe la 175-180 km/h

-motorul e in stare foarte buna

Cam asta e parere mea. Voi ce credeti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

era misto cum e in avatar, dar culoarea rosie, s-a cam facut spre roz si abtibildele s-au cam deslipit si nu mai imi plae cum arata, iar ca sa o fac asa cum e in avatar, nu stiu daca imi iasa...dar sper sa iese misto cand e gata. am demontat tot de pe ea, curat si schimb tot ce nu mai e bun, o sa bag pana l ultimul banut. ca daca o fac vreau sa o fac calumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hector18 tata....e beton cum e in avatar,frumos ar fi dak ar fi negru tot (cu ceva nuante de rosu intens sau galben strident),dar oricum e mai bine decat in poza pe care ai pus-o...fa-o cum vrei tu pana la urma e "bicicleta" ta :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MVTarts, am fosta zi pe la omul care o vopseste (vopsitoru) si a facut carena dreapta, a iesit un negru lucios beton... De abia astept sa termine toata treaba. apoi o montez si ma dau cu ea toata vara!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...