Sari la conținut

Gilera Fanclub


EVO MOTORS.RO
 Share

Postări Recomandate

Salut,care stiti se merita "Gas Power Box"pe un DNA...si care te pricepi sa mi spuna ce face exact si cum se monteaza...si unde.

Am auzit fel si fel de variante...si vreau sa trag o concluzie....merci :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • Răspunsuri 643
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

Cauta pe bikepics poze cu un portbagaj deschis si DA au portbagaj inloc de rezervor si sub sha un locas unde iti poti pune diferite chestii mai mici. Eu imi tin actele acolo.

 

ce bine ii sta in galben :yikes:

 

foarte frumos , sa-l stapanesti sanatos si cat mai multi km fara incidente :kiss:

 

 

Razvy , da pe rosu nu-i sta bine? :yikes:

Editat de S o r i n DNA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cauta pe bikepics poze cu un portbagaj deschis si DA au portbagaj inloc de rezervor si sub sha un locas unde iti poti pune diferite chestii mai mici. Eu imi tin actele acolo.

 

 

 

 

Razvy , da pe rosu nu-i sta bine? :yikes:

vezi unde il tii ca daca ti-l fura au si actele la el, la pachet :yikes:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc La toata lume-a ! :yikes: Intradevar combinatia galben / negru dau strlucire.

Chivu : Am o casca integrala de exemplu un S500 incape perfect. Husa de la el frumos impachetat la fel perfect. O sacosa aproape plina :kiss:) ca am fost o data la piata cu ea la fel perfect.

Pentru Restul : Baieti ... o iarna cat mai scurta si asfalt uscat pentru urmatorul sezon.Poate reusim sa ne adunam si noi o data`si`odata ! Noroc.

 

Sorinele ! Ai schimbat vreo`data pneurile ? ( in atatia ani nu am schimbat decat o singura bujie :yikes: )

 

P.S : Am pe cineva in italia care a gasit un Dna zdrobit. a ramas ok Motorul Si sheaua . DAca ai trebuie cuiva .. contactati`ma.

P.s 2 : Am o bobina de indictie ... prostia aia rosie. DAca aveti doamne fereste probleme .. contactati`ma.

Chuss ! :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pneu pe spate urmeaza sa imi iau altul acum in primavara aceasta , de ce?

Eu merg si merg si nu au aparut problemele ... ori sa le schimb :yikes:) au 6 ani totusi ... da`le naibii ! :yikes:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine are vreun bord ? indiferent cati km are .. sa fie ok.

Bord pentru dna?Avem....!!!

Bagati configuratii.....ffffffff interesat

 

Salutari,pentru incepatorii(si nu numai)care au dna un link folositor ..http://www.dna-tutorials.de/page/index.php?id=6

Bafta! :yikes:(by pustyunrg)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut . Am un Gilera RC50 (enduro) .. un model mai rar si m-am gandit sa ii pun niste caluti langa aia 11 pe care ii are doar ca as dori viteza si nu cuplu .... in acest moment merge cam 60 km/h si pe deal si pe drum deschis.. si nu prea gasesc piese.. si cum sa fac si ce

Mersi si astept sfaturile voastre

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...