Sari la conținut

Site "educativ"


Flipper
 Share

Postări Recomandate

Vizitator DARK-RIDER-82

:hug: auzi plescoi, eu nu am mai iesit cu motorul MEU de vreun an , dar daca mai ies , o sa fie pentru o plimbare prin padure , ca pe sosea... DEJA MIE FRICA... adica , sa nu ma kak pe mine dar chiar se conduce haotic numa imbecili pe sosele... ciori borate care trag de volan in stanga si in dreapta de parca s-ar juca pe calc, nu ca ar fi pe sosea(pe patzite EXACT IN FATZA MEA... :bounce: de curand...) asa ca eu sincer sa fiu m-as lasa de sportul asta... deja dintr-o placere a devenit UN STRESS MAJOR... ADICA AI GRIJA DE TINE , OK , DA' CE TE FACI CAND TE IA "PE LA SPATE"?! SPUNE-MI TU MIE CE KAKAT MAI FACI ATUNCI?!nu mai zic sa fii cu inca cineva pe motor... stii, unii isi mai plimba si nevestele sau mai rau copii :moto: ...

in fine , fiecare face ce vrea ! EU SIGUR ASTA O SA FAC :D

spor la condus :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine documentat site-ul. Ma indoiesc insa de eficienta lui in randul tinerilor inconstienti care doresc sa impresioneze sau sa-si depaseasca limitele ...uneori limitele norocului.

Privind pozele cu cei "polizati" ma gandesc sa-mi pun protectii si pe fese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator DARK-RIDER-82

sunt combinezoane cu protectii si pe cour... :bounce: ! pe sub piele, niste chestii moi! da' eu zic ca mai bine sa nu ajungi acolo :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu , am devenit eu cu timpul mai rece asa dar singura poza care m-a marcat cu adevarat (adica care m-ar face sa nu accelerez prea mult ) este ultima poza ,cea explicita 100%...defapt este atat de dura incat nu mai imi iese din minte .....deci nu vad nici o problema in a te

"mutila" facandu-ti tie si celor apropiati tie un serviciu si uitandu-te pe acest site .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

greu de inteles mintea umana si de reactiile ei

este o vorba "informatia inseamna putere", noi putem sa modificam un pic "informatia inseamna supravietuire si evitarea pericolelor"

toate accidentele au avut protagonisti pe cei care nu au intrat pe forum, deci nu au fost informatii sau nu au vrut sa afle informatii despre ce inseamna motociclism si pericolele

 

campanii se vor face dar degeaba, pentru ca multi nici nu se uita la tv, prefera sa se plimbe sau sa se intalneasc cu prieteni, iar informatia ii va ocoli, poate ar fii bine sa fie puse pe strazi in locul reclamelor la cine stie ce produse dar nu va fii asa, trebuie sa facem reclama la ce aduce mai repede bani,

 

cred ca singura modalitate de a informa tineri ar fii educatia rutiera in scoli si licee asa poate numarul accidentelor sar diminua, dar inca nu se face deci tineri nu sunt informati deci predispusi la pericole

 

in accidente mor cei care risca si cei care se cred foarte stapani pe ei, a trecut o luna de cand au carnetul si gata sunt maestri, dar cateodata este contrariu, cam acelasi lucru se intampla si in aviatie, au accident pilotii care se cred cei mai tari, cineva pe forum spunea ceva cu un parasutist este si acela un exemplu dar degeaba la dat daca il citesc cei care stiu de acest forum sau il povestesc la cei incapatanati ca lor nu trebuie sa le spui de pericole

 

atata timp cat vom mitui politia ei nu vor aplica legea, iar sa aplice legea corect nu le mai vin bani din extr-asalar

nu putem curata padurea de uscaturi, cel mai bine sa lasam selectia naturala sa curete, pacat ca in acelasi timp se sacrifica si ceva verdeata

multumesc de intelegere, asfalt uscat

Editat de valisorin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...