Sari la conținut

Un Sfat...


sangre
 Share

Postări Recomandate

Salut tuturor...

 

As dori parerile voastre in legatura cu achizitionarea unui cruiser/chopper...

 

Care este cel mai fiabil, comod, consum mic (daca se poate), un cuplu decent si toate cele? AM 1.80m si 100 kile

 

In limita sa zicem a 7000 de E (atat este M800 de la Suzuki care imi face cu ochiu)

 

Se merita sa iei de la nemti? Adica am vazut la 7000 de E Harley Sportster, BMW r 1200 c, Honda VT 750 Shadow Spirit, Kawasaki Vn 1500 Mean Streak - care imi place foarte mult dar mi-e frica sa zic de lucrurile la mana a 2-a.

 

Am cautat pe topicuri insa nu am gasnit destule informatii.

 

Orice parere este mai mult decat arpeciata.

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ai de gand sa o tii cativa ani si multi km,ia-ti noua,fa-i rodajul si nu o sa ai probleme !!

Poti gasi pe afara si ceva SH bun dar e la noroc.

Intruderul M 800 e o alegere buna :scratch: :what: si Vulcanul de 900 e misto da e mai scump.

 

PS:nu da foc Uralului !!pt cine a inceput pe japoneza nu reprezinta nimic,pt altii.............................. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea, nu incep cu PS-urile,da nu-i da foc Uralului. Cel mult vinde-l cuiva pasionat si atat, asta daca nu ai resurse financiare sa-l pastrezi.

In alta ordine de idei, nu esti un incepator, asa ca ti-as recomanda un Vulcan de 1500 sau Honda VT1100 (motoare fiabile, cardan, cuplu), incadrandu-te sigur in cei 7000 de euroi.

Daca vrei mai mic,VN800 A sau Classic, VT 750 , C800/M800 de la Suzi in functie de gusturi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...