Sari la conținut

AM NEVOIE DE SCHEMA ELECTRICA


robychopper
 Share

Postări Recomandate

salutare deci cum dracu se numeste in engleza schema electrica????

tre sa repar un ceva la dragstarul pe care lam modificat eu...si nu stiu cum drac sa o gasesc......daca cumva aveti schema electrica de la drag star clasic fabricatie 2002 va rog sa o postati...am nevoie neaparat de ea

sau macar cum se numeste in engleza....sa o caut eu :blink:

salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: Salut!O gasesti in "Clymer's Manual" pt.DragStar in mod sigur...Cel putin eu o am pt. Honda mea acolo...Poate gasesti pe la careva s-o imprumuti,k e cam scumpa cartea asta,cam 30 $...Sa vorbesc cu mecanicu' meu,poate stie el ceva,a umblat la o gramada de DragStar-uri...Daniel Iordache (Mile),poate ai auzit de el.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Încearcă combinaţiile cuvintelor "electrical", "wiring", "diagram" sau pluralul "diagrams". Ar trebui să le găseşti totuşi în manualul de service, pe care ori îl cumperi, ori îl cauţi pe net (de exemplu cu programul eMule ). Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu dau de schema electrica ...sub nici o forma.....la dracu......mor de ciuda am stat 3 ore pe net si sub nici o forma nu am gasito ....poze cu dragstar o grama si accesorii....dar schema canci nu gasesc.......

datimi o mina de ajutor B) VA ROG :P :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roby,incearca sa iei legatura cu Radu de la TrustMc Timisoara,el are dragstar 650....vezi la profil la  "r6a6d6u"....

 

 

B.

il stiu pe radu imi este priten am sal sun...mersi de sfat...chiar nu mam gindit la radu :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...