Sari la conținut

AZI 27 decembrie bici choperul la plaja


robychopper
 Share

Postări Recomandate

:blink: bicla cu cadrul rigid ...mă da tu chiar eşti nebun după tipul ăsta de cadru.. B)  :P

ma nui bibicla normala este -----bicicleta chopper----- da tu nu ai vazuto pina acum stai asa cati pun linkul de la un vechi topic sa vezi cum arata inainte /index.php?showtopic=9990

este facuta complet de mine.....vezi detaliile in linkul de mai sus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma da tu nu aio vazuto pina acum stai asa cati pun linkul de la un vechi topic sa vezi cum arata inainte /index.php?showtopic=9990

  este facuta complet de mine.....vezi detaliile in linkul de mai sus

ba da Roby o văzusem, m-am uitat la acel moment şi pe site-urile americane care promovează acest gen de biclă

mi-aş lua şi eu una da nu la 500 de euro...poate pe la 100, maxim 150..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai preturile sunt mult mai mari de 500 euro sunt unele care ajung si la 2000 de euro......eu de dat bani no sa dau nici o data pe ceva ce nu e facut de mine....nici motorul chopper sa fie numi place sal cumpar si sa nui fac nimic...mai bine zis il fac eu de la inceput la sfirsit :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: Daca ai cum sa-i pui si motor...ca eu m-am cam lenevit...si la servici ma duc cu motoru',desi e la 400m de casa !Cu vremea asta asa frumoasa,am dat si eu o tura astazi...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: Daca ai cum sa-i pui si motor...ca eu m-am cam lenevit...si la servici ma duc cu motoru',desi e la 400m de casa !Cu vremea asta asa frumoasa,am dat si eu o tura astazi...

pai nu am sai pun motor sigur....pt ca asta este idea este o bicicleta chopper este unica in spania si lumea pe strada nu pot sati spun cum reactioneaza...waw ooo ce bicicleta lunga arata ca harley...zice lumea :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumusica bicicleta ta :P ....DAR si cum e cu datul la pedale...? comparativ cu una "normala"

pai are 7 viteze in butucul din spate si gindestete ca eu o folosesc asa din cnd in cind numai pt recreatie......nu merg cu ia toata ziua buna ziua.....si te asigur ca pozitia de pedalare este foarte comoda ai inpresia ca stai intrun fotoliu si pedalezi.....

salut :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...