Sari la conținut

Nipru Cu Ataj


EmilCz
 Share

Postări Recomandate

locatie, poze, stare acte(vechi,noi,inexistente :) ) :)

Din Bucuresti < numere vechi cu talon si factura , stare originala + un cadru fara roti si motor 2 carburatoare de japoneza , pe el carburatoare noi , bobina de inductie originala si baterie noi

 

POSIBILITATE DE TRANSPORT LA DOMICILIU

 

VREAU SA SCAP DE FIARE

 

PRETUL NU SE NEGOCIAZA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Bucuresti < numere vechi cu talon si factura , stare originala + un cadru fara roti si motor 2 carburatoare de japoneza , pe el carburatoare noi , bobina de inductie originala si baterie noi

 

POSIBILITATE DE TRANSPORT LA DOMICILIU

 

VREAU SA SCAP DE FIARE

 

PRETUL NU SE NEGOCIAZA

frate...super oferta...de unde dracu scot eu banii acum? :) ai pm cu id-ul meu de mess, sa vb ca as vrea sa il vad :D

 

separat il dai?adica, cam care ar fi pretu atasului(de care stiu ca e interesat kama3) si al motorului? :)

 

frate..eu am ceva de platit la facturi telefonice, dar, daca e, fii atent ca cred ca fac ceva ghidusii si il iau...cam cat sa valoreze atasu?

 

@kama3: eu n-am nevoie de atas daca imi iau nipru, asa ca, vorbim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NUMAI CU TOTUL NU MAI AM LOC IN CURTE PRIMUL VENIT PRIMUL SERVIT

am editat mai sus

 

ai pm, si as vrea sa il vad...intrebam asa, de idee cam care e pretu atasului, ca pe kamaz il stiu si nu am ce face cu atasu daca iau motoru :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am editat mai sus

 

ai pm, si as vrea sa il vad...intrebam asa, de idee cam care e pretu atasului, ca pe kamaz il stiu si nu am ce face cu atasu daca iau motoru :)

Daca va intelegeti voi e ok eu vreau 250 E mai departe nu ma intereseaza ce faceti voi . Legat de simsoneta nu toate au avut bobina de inductie jos in platou , daca vrei o bobina care sa intre in bobina de inductie separata cred ca te pot ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aha...multam mult...si, baga id-u ca vr sa vb...cunosti proprietaru de pe nr vechi?ca o sa fie nevoie de el am impresia la schimbarea talonului...sper sa nu fie decedat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci, as vrea sa stiu care e situatia actelor motorului...ok...numere vechi, dar, se poate gasi proprietarul?daca e decedat, procura daia(sau cum naiba i-o spune) exista?seriile corespund?cum am spus...sunt interesat de motocicleta, doar, si de motorul celalalt, deci, as vrea sa vin sa il vad, si, daca e sa il achizitionez, cadrul de rezerva, atasul si ce o mai fi pe acolo, pleaca...

 

da-mi un pm...o sa incerc sa te sun in cursul zilei de azi

 

bafta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti nr de telefon, ati primit destule informatii, sunati si vedeti. Mr. ORL, crede-ma nu asa se face. Daca vrei sa cumperi dai telefon repede si te prezinti repede acolo. Pana ai scris tu 10 posturi, io daca aveam banii, eram la Udriste la inmatriculari. Vezi ce faci, bafta la cumparat Niprul.

Topicul se deschide pentru poze, alte posturi se sterg. Fara vorbaraie aici, daca vreti, aveti loc pe sectia de vanzari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANUNT VALABIL ........ In curind poze

 

--- Mesaj completat în 14 Sep 2007 11:25 -------------

ANUNT VALABIL ........ In curind poze

POZE

 

--- Mesaj completat în 14 Sep 2007 11:36 -------------

ANUNT VALABIL ........ In curind poze

 

<small>--- Mesaj completat în 14 Sep 2007 11:25 -------------</small><br/>

POZE

post-19096-1189758787_thumb.jpgpost-19096-1189758810_thumb.jpgpost-19096-1189758878_thumb.jpgpost-19096-1189758912_thumb.jpgpost-19096-1189758953_thumb.jpgpost-19096-1189758961_thumb.jpg

post-19096-1189758262_thumb.jpg

post-19096-1189758302_thumb.jpg

post-19096-1189758327_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aveti nr de telefon, ati primit destule informatii, sunati si vedeti. Mr. ORL, crede-ma nu asa se face. Daca vrei sa cumperi dai telefon repede si te prezinti repede acolo. Pana ai scris tu 10 posturi, io daca aveam banii, eram la Udriste la inmatriculari. Vezi ce faci, bafta la cumparat Niprul.

Topicul se deschide pentru poze, alte posturi se sterg. Fara vorbaraie aici, daca vreti, aveti loc pe sectia de vanzari.

faza e ca nu prea pot da telefon momentan, si, cum sunt cu munca de dimineata pana seara e greu sa merg la om sa il vad...am prins o posibilitate ieri sa sun, dar nu am reusit...stiu ca asa se procedeaza, cum spui tu Aleko, dar, momentan, internetul este sg mea posibilitate de comunicare, si, duminica, singura zi libera...deci, voi incerca sa iau legatura cu omu pt ca imi place motoru...

 

de nu voi reusi, bafta mea...cel ce il va lua, va fi fericitul posesor al unui nipru, nu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

it's mine!

Mr. Orl, e doar pt piese de schimb, si eu am nevoie, imposibil de inscris: chitanta de la un club sportiv fara sa scrie seria, si un talon vechi in care e alta serie ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...