Sari la conținut

INCERCATI-VA MOTOARELE


Postări Recomandate

Intrebarea ta nu are legatura cu topicul. Nu stiu cine ar putea crede ca poti arata unui politist graficul puterii de pe un Dyno si sa poti conuce cu A1 orice motor. Nu ti-am raspuns pentru ca am considerat ca glumesti. Daca vorbeai serios insa......  imi pare rau insa tind sa cred ca nu ai 18 anisori.

Eu am vrut sa stiu daca sunteti acreditati de rar... pt ca in strainatate, te duci la un dyno, iei frumos foaia, te duci la rar, si aia iti trec in cartea de identitate...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moshu a vrut sa faca referire la intrecerile strict intre puterile motoarelor....sa nu mai exista dubii intre cei care se cearta care o are mai mare si tare...ca poate unu scapa ambreiajul mai rpd la plecare, unu e mai lat si ia mai mult vand in fata...poate unu nu are talent de dat in ea si si-a luat-o ptr fitzo-bikeism :P, sint multi factori care pot face o motoreta puternica sa para una relativ slaba :blink: B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Matrix. am sa ma documentez. Eu nu am auzit de asa ceva, mai ales ca in talon trebuie scrisa puterea motorului, iar Dyno-ul pe care il are UMI arata puterea la roata. T-rex, cu siguranta liniutele nu vor muri. Insa discutile despre care e mai tare, se pot solutiona pe loc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Matrix. am sa ma documentez. Eu nu am auzit de asa ceva, mai ales ca in talon trebuie scrisa puterea motorului, iar Dyno-ul pe care il are UMI arata puterea la roata. T-rex, cu siguranta liniutele nu vor muri. Insa discutile despre care e mai tare, se pot solutiona pe loc.

Da, nu m-am gandit, dar eu totusi caut o modalitate sa le arat ca sunt batuti in cap, dar nu jtu cum... tot cu spaga trebuie rezolvat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, nu m-am gandit, dar eu totusi caut o modalitate sa le arat ca sunt batuti in cap, dar nu jtu cum... tot cu spaga trebuie rezolvat

 

Da tu cat ai in talon ? Ai mai mult in talon si mai putin pe motor ? :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...