Sari la conținut

Poze Cu Accidente


dr.mengele
 Share

Postări Recomandate

cred k e mai useful pt.unii, daca nu pt. totzi sa fie lasate toate pozele, asa socante cum sunt.

e foarte usor sa citesti k cutarica a murit in accident, sa dai zeci de "R.I.P." -uri shi gata.

nu ramai cu nimica, asta numai daca l-ai cunoscut pe acel om.

 

ganditi-va la asta shi nu mai postati aiurea.

cine nu vrea sa vada chestii socante n-are decat sa nu intre pe topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)

cred k e mai useful pt.unii, daca nu pt. totzi sa fie lasate toate pozele, asa socante cum sunt.

e foarte usor sa citesti k cutarica a murit in accident, sa dai zeci de "R.I.P." -uri shi gata.

nu ramai cu nimica, asta numai daca l-ai cunoscut pe acel om.

 

ganditi-va la asta shi nu mai postati aiurea.

cine nu vrea sa vada chestii socante n-are decat sa nu intre pe topic.

 

:lol: eu zic sa supunem la vot....eu unu sunt pentru ;)

 

 

PS: Cine vrea poze relativ dure, cu accidente auto si moto, poate sa imi dea un PM

Editat de RaduSPR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca cele din topicul de "poze explicite" ar trebui sa va ajunga

daca vreti neaparat, faceti schimb de poze intre voi. s-a mai incercat sa se puna poze d'alea nasoale si s-a inceput cu exagerari. puteti eventual sa faceti schimb de adrese de situri cu d'astea si vi le descarcati de acolo. oricum putzoiul pe racheta nu se va uita la ele pt ca el e prea 'cuuuuul' sa faca asaceva si rid "tovarasii" de el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acest site este public, nu are disclaimer de +18 ani, nu are avertizari de continut socant, etc. Asta ca prim motiv. Al doilea motiv este ca din respect pentru rudele si prietenii decedatului, pozele sa nu ii reprezinte pe cei cu cranii sparte, striviti, etc. Cei care au accidente mai usoare sunt prezentati si-si pun chiar si singuri poze, daca vor.

 

Daca vreti sa faceti schimb de asemenea "colectii", aveti PM, YM, e-mail, ogrish.com, etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...