Sari la conținut

Mic Incident Logan Taiat Calea Virago


cristibmw
 Share

Postări Recomandate

La neacordare de prioritate trebuiau sa ii ia carnetul conservarului :moron: Aveti grija ca sunt multi idioti ,unul cu un seria 5 negru(modelul anterior) a tras volanul spre mine in timp ce frana fara un obstacol in fata si la stop ma intreaba daca m-am speriat, i-as fi degajat oglinda dar erau mai multi in masina,din pacate am uitat numarul masini.Aveti grija baieti ca sunt multi idioti in Romania asta. :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@BlackBolt au fost intr-un timp niste planuri...si s-a incercat strangerea de nr de inmatriculare si operatiuni de gherila din taste...acum nu s-a mai facut nimic dar...cred ca ar fi o chestie ok sa mai facem un topic cu nr-le masinilor care ne incomodeaza.

 

S-ar putea sa fim surprinsi de cate numere s-ar aduna..., poate o sa treaca de 50% din parcul auto din tara...

 

 

Indiferent acum ca avea proritate sau nu,fiind cu masina nu te pui cu unul care circula pe doua roti,sansele sunt inegale :lol: Daca unul traverseaza(DIN GRESEALA) pe rosu la trecerea de pietoni ar insemna sa fie ultima lui greseala? :moron:

 

Care erau numerele de inmatriculare? :cheers:

 

 

La neacordare de prioritate trebuiau sa ii ia carnetul conservarului :eek: Aveti grija ca sunt multi idioti ,unul cu un seria 5 negru(modelul anterior) a tras volanul spre mine in timp ce frana fara un obstacol in fata si la stop ma intreaba daca m-am speriat, i-as fi degajat oglinda dar erau mai multi in masina,din pacate am uitat numarul masini.Aveti grija baieti ca sunt multi idioti in Romania asta. :finger:

 

...unii numai asa se simt sau sunt "macho", daca au ceva in plus. Altfel sunt 0 sau cu -...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...